EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!

+5
eternalmoon.
Vishne
iRem..
zynp ~
& deryaa.*
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 200
Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 3:59 pm

Asfhasdjşgasfdg. ups
Ölme. Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 883858
Teşekkr ederiim. Yeni bölüüüm. Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 640716

Gece ? Yeni mi başlıyordu! "Ah. Tabi canım. Haklısın." deyip çaktırmadan saatine baktı Yağmur. 00.00 ! Bu kadarını hiç düşünmemişti. Bu saatlerde eve döneceğini sanıyordu. Ama kendisini de Beliz'e itaat etmek zorunda gibi hissediyordu. Kafasını salladı. "Eee nereye gidiyoruz ?" "Gecelere akıyoruz bebeğiim." cevabı Yağmur'u bir kere daha şoka sokmuştu. Şimdi de deniz kenarında falan otururlar diye düşünmüştü. Nereden bilebilirdi ki janjanlı bir kapıdan içeri girip kulakları sağır edercesine yüksek sesle çalan bir müziğin arasında kalacağını ? Deli gibi eve gitmek istiyordu. Ama bunu Beliz'e söyleyemedi. Oturdular, ve Beliz 2 bira söyledi. Bira mı ? Yağmur o güne dek hiç içki içmemişti ki. Bira önüne geldiğinde eline almadı. Beliz hadi içsene tarzında cümleler söylediğinde de içer gibi yapıp dudağına değdiriyordu. Beliz dans etmek için piste gittiğinde birayı ortadan kaldırıp onun yanına gitti. Çılgınlar gibi dans etmek Yağmur'a göre değildi. Ama arkadaşı tam bir çılgın gibi dans ediyordu. O sırada yanlarına 2 tane erkek geldi. "Selam bebeğim." Masmavi gözlü, sarı saçlı ve oldukça karizmatik bir çocuk söylemişti bunu. Yağmur onu sokakta falan görse Tanrım. Ne kadar da yakışıklı! diye düşünürdü herhalde. Ama böyleyken oldukça iticiydi! Hemen oradan uzaklaşacaktı Yağmur. Tabi Beliz onu kolundan tutup o iki ayının yanına geri döndürmeseydi. Beliz, bu ikisine bir gülücük attı ve "Selam baylar." dedi. Yağmur ne yapacağını şaşırmıştı saat 1'e geliyordu. Eve gitmesi gerekiyordu. Disko ortamından kurtulmaya çalışırken bir de bunlar çıkmıştı. "Beliz ben eve gidiyorum! Beliz'in sert bakışlarına maruz kalmıştı. Cevap gelmedi, ama bakışlar cevaplardan daha etkili olmuştu. Arkadaşı çoktan çocukla dans etmeye başlamıştı! Ve çocuk Beliz'in bacaklarına dokunup duruyordu. Diğeriyse yavaşça Yağmur'a yaklaştı. "Ben Mert." "Sorduğumu hatırlamıyorum!" Koşarak oradan çıktı Yağmur. Çıktı çıkmasına da hiçbir yeri bilmiyordu! Arkasından Mert yanına geldi. "Tamam güzel. Benimle tanışmak istemedin. Diskodan çıktın. Ne yapmayı planlıyorsun!" ".... Bilmiyorum. Ama bildiğim tek bir şey var senden ve bu ortamdan bir an önce uzaklaşmak istiyorum!" "Bak bebeğim sanırım ilk kez böyle bir yerde bulunuyorsun. Gel bana yardım et, işimi kolaylaştır. Ben de sana yardım edeyim . Ne dersin ? " Ne yardımından bahsediyordu bu. Yağmur uzun süre cevap vermeyince Yağmur'un elinden telefonunu aldı, kendi numarasını kaydetti ve "Bence bunu bir düşün. Sabaha kadar sokaklarda kalırsan çok daha kötüleriyle karşılaşma olasılığın çok yüksek!" dedi. Oradan uzaklaştı. Yağmur caddelerde boş boş yürüyordu. Saatine baktı 01.55 Şarjı bitmek üzereydi. Ama ilginç olan bir şey vardı hala daha telefonu çalmamıştı! Annesini aramayı düşündü. Ama ne diyecekti ? Aklı karışmış bir şekilde babasını aradı. "Babacım biliyorum, haber vermeliydim. Ama inan tamamen unuttum. Ben bu gece Belizlerde kalmak istiyorum. Şu an onlardayım." Babası buna izin vermişti tabi. Ama Yağmur bunu nasıl uydurmuştu öyle! Neyse en azından evde merak etmeyeceklerdi. Sokaktan geçenler laf atıyordu sürekli. Beliz'i aradı. Telefon çalıyordu ama açan yok. "Sürtük! Kesin o itle yatıyordur!" dedi kendi kendine. Ve kötünün iyisi olarak nitelendirdiği Mert'i aradı. Çalıyordu...
NicoLétta
Üye
Üye
NicoLétta

Kadın
Lakap : Uzatma .p

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 50
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 7:09 pm

Devaaam Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 931916
Böyle kesme meraktan kalp krizi geçirdim lolololo Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 98875
Hadii bugün bi' tane daha yb ! Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 94528
http://photoshophelp.getgoo.us/forum.htm
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 7:50 pm

Ahaha. ups
Kesmeyi çok seviyorum. Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 11552
Gerçekten bugün bi tane daha planlıyordum.
Ama gele gele 1 yorum gelince hevesim kırılıyor.
Final yakın olabilir.
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 350
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 8:02 pm

Çok güzel olmuş Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 98875
Devam :)
http://the-chitchat.blogspot.com/
NicoLétta
Üye
Üye
NicoLétta

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 8:18 pm

devammm Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 931916
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 10:26 pm

Teşekkür ederiim. (y.
Dayanamıyorum, ilerleyen saatlerde 5. bölümü koyacağım. (:
NicoLétta
Üye
Üye
NicoLétta

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 10:30 pm

hadiiii Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 670287
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 11:59 am

Çalıyordu... "Alo?" Yağmur ne diyeceğini tutturamamıştı. Ses Mert'in sesiydi. Birkaç sözcük geveledi. Ben Yağmur demeye çalışırken... "Arayacağını biliyordum." Mert bunu söylediğinde Yağmur kendini oldukça ezik hissetti. Konuşamıyordu. "Tamam bebeğim ben geliyorum. Aynı yerdesin değil mi ? "Evet." Oh. Sonunda ağzımdan tam bir kelime çıktı diye düşündü. 10 dakika sonra Mert kırmızı son model arabasından inip Yağmur'un yanına geldi. Gözleriyle arabayı işaret etti. "Bekle. Ne yardımı istiyorsun benden? Sinsice sırıttı Mert. "Arabada konuşuruz." Hayır anlamında kafasını salladı Yağmur. Ama başka seçeneği yoktu ki. Evine dönmek için o arabaya binmek zo-run-day-dı! Korkarak kapıyı açtı. O bindikten hemen sonra Mert de bindi. Arabayı kullanmaya başladı. "Hey hey hey! Yavaşlar mısın biraz. Hem nereye gidiyoruz? " Cevap gelmedi. Yağmur artık daha çok korkuyordu. Çok zaman geçmeden mükemmel bir evin önünde durdular. Mert arabadan indi, Yağmur oturuyordu. Kapısı açıldı, bu da in demek oluyordu herhalde. Yavaşça indi. Mert ona peşinden gitmesini söyledi. Ağır adımlarla Mert'i takip ediyordu. Anahtar kilitte döndü. Ve o ihtişamlı kapı sonuna kadar açıldı. Yağmur istemeyerek içeri girdi. "Ne yardımı! Ya bana bir şeyler açıklayacak mısın artık!" Mert konuşmuyordu. Yürümeye devam etti. Ve bir odanın önünde durdu. Sırtını kapıya dayayarak Yağmur'a döndü. "Biraz sonra göreceklerinden kimseye bahsetmeyeceksin!" Yağmur o an ölmek istedi. Ama mecburen tamam demeye çalıştı. Mert çok yavaş bir şekilde kapıyı açtı. Öylesine yavaş açmıştı ki sanki içeride uyuyan biri vardı ve Mert onu uyandırmak istemiyordu. Yağmur yutkundu, nefesini tutup kapıdan içeri girdi. Karşılaştığı manzara onu şok etmeye yetmişti. Bu da kimdi böyle ?

En son & deryaa.* tarafından C.tesi Tem. 24, 2010 12:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 350
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 12:12 pm

Öha, süper olmuş Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 636636
Devam Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 545296
http://the-chitchat.blogspot.com/
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın
Lakap : Rocq Meleqi

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 12:13 pm

Merak ettim kim var orda?? ups
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 12:15 pm

eternalmoon. demiş ki:
Öha, süper olmuş Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 636636
Devam Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 545296

Teşekkür ederim meleğiim. Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 545296

Vishne demiş ki:
Merak ettim kim var orda?? ups

Söylersem anlamı ne ? Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 640716
NicoLétta
Üye
Üye
NicoLétta

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 4:00 pm

yaa off yeni bölüm Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 938138
moralim sinirlendi böyle kesme diyorum sana Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 98875
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 4:43 pm

Sinirlenmesin bakalım moralin Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 640716
Yeni bölüm 5. sayfada. ups

Yani 2 mesaj sonra ;D
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 7:56 pm

6. Bölümü Final yapmaya kesin karar verdim. 5. sayfada degil, yazdıgım zaman koyacağım. Yoğun ilginize tesekkrler. Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 883858
NicoLétta
Üye
Üye
NicoLétta

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 10:56 pm

ya ama ağlarım öf Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 670287
bitirmeee Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 291823
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 10:59 pm

Yeni senaryoya başladım bile, bir dahaki bölüm final.
NicoLétta
Üye
Üye
NicoLétta

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 11:03 pm

tamam Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 670287
sln_rock
Üye
Üye
sln_rock

Kadın
Lakap : asi_prenses

MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 3:38 pm

çok güzel olmuş tatlım benmi denaryoma da bakar mısnız? "aşkın peşinde" lütfen yorumlarınızı bekliyorum :D
bu arada gerçekten güzel bncede bitirme :(
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın
Lakap : Gizzy, Giz, Zöö, Mew Cizem, Çizi, Gizi, Gizinaz, Deniz, Gizo, Lara

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 11:29 am

en heyecanlı yerde bitirmişsin ama!
ya niye final yaa :(
süpersin bu aradaa

Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm
» Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!
» Bilinmeyen > Bölüm 1
» Aynalar İlk 9. Bölüm!
» Sessizlik. - Bölüm 1