EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!

+7
KriStewartKolik-
ßasak!!ßsk!!Mona!..
zynp ~
Müqe
iRem..
eternalmoon.
Mew.
11 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın
Lakap : Gizzy, Giz, Zöö, Mew Cizem, Çizi, Gizi, Gizinaz, Deniz, Gizo, Lara

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 0
Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Empty
MesajKonu: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:05 pm

Spoiler:

En son Gizefron <3 tarafından Paz Eyl. 13, 2009 12:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:05 pm

Spoiler:
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:06 pm

Spoiler:

En son Gizefron <3 tarafından Paz Eyl. 06, 2009 5:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:07 pm

Spoiler:
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 350
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:10 pm

Voov harika! 7. Bölüm süper Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 98875
Oayları şimdi çakmaya başladım Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 98875
Buarada tek mesaj halinde atamazmıydın xD
http://the-chitchat.blogspot.com/
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:18 pm

sağ ol xD
çak olayları ups
olmadı xD karakter sınırını aşıyomuş :D
2 mesaja da ayrılmadı :D
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:19 pm

Hıı ok Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 98875
Yeni bölüm ne zaman ups
Bende senin bu senaryona bayılıyorum nan xD
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:37 pm

yeni bölüm yorumlara bağlı xD
sağ olll Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 805598
bu arada 9. bölümde olmak istiyenler söylesin! msnde konuşma bölümü olucak xD
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:56 pm

Ben ben ben! Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 98875
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 6:03 pm

tamam duygu, emine, başka? xD
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 6:09 pm

Bide Beeen!! süzs
Ayrıca süperr :D
+1
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 7:01 pm

tamam xD
sağ ol Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 94528
Müqe
Aktif Üye
Aktif Üye
Müqe

Kadın
Lakap : Müqedepp

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 10:39 am

Bende Bendee ups
Asko hastayım bu senaryona Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 470985
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 11:03 am

ok askoo Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 291823
sağ ol asko Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 291823
zynp ~
Süper Üye
Süper Üye
zynp ~

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:40 pm

Çok güzeeel Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 805598
8. bölümü ne zaman yazacaksın? Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 291823
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 2:32 pm

yazdım Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 291823
hatta öbür sitede yayınladım xD ama çok az yorum geliyo :(
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 6:18 pm

8. Bölüm

Kendimi çok garip hissediyordum… Bulunduğum yer bana normal zamandakinden çok daha yabancı gelmişti… Yumuşak bir yere çarpmamıştım. Yumuşak iki kol beni tutuyordu. Bu O’ydu. Bana çok yabancı gelmişti. İnci bana onları daha önce tanıdığımı söylemişti ama… Tanımıyordum! Hafızam yerine gelmişti! Annemi ve arkadaşlarımı hatırlıyordum! Ama buradakileri değil! “Biraz daha dikkatli olsana!” Kesinlikle Barış’tan daha iyiydi! Dilim tutulmuştu. Ama bu sefer konuşacaktım! “Dikkatsizlik benim genel adımdır sen bilmiyorsan ben n’apabilirim? Senin bur’da ne işin var peki?” Benimle eğleniyor gibi bir hali vardı… “Seni beyin kanaması geçirmekten kurtarıyorum ve böyle mi teşekkür ediyorsun?” Önce tip tip baktım. “Ve bu seneki Dünyadaki En Gıcık İnsan ödülünü 25. kez üst üste kazanaaann…” sözüm yarım kalmıştı… Adını bilmiyordum! “Evet devam et?” Bakışları çok alay ediciydi. Bozuntuya vermedim. “Sensin işte! Şimdi çık odamdan!” Tıpkı Barış gibi ama daha da alay edici bir tonda güldü. “Topum buraya sızmış onu almaya gelmiştim. Şimdi gidiyorum koca kafa.”

“İyi defol… Top kafa!” Tam hayal ettiğim erkek tipiydi… Sarışın, yeşil gözlü, basketbolcu ve artist!

“Gizeeeeeeeemmmmm!!!! Öğle yemeği hazııııırrrrr!!!! On beş saniye sonra masada olmazsan yemeği kanepede yemek zorunda kalacaksın!!!!!” Hep birlikte 15ten geriye saymaya başladılar. “Tamam geliyorum!” Koşarak gittim.

“Iyh! Mantar sote mi?”

“Evet Cenk’in inadına yaptık! xD Tabi sen bundan yemeyeceksin. Senin için de makarna var.”

“Oh be! xD”

Her ne kadar garip bir durumda olsam da, gayet iyi insanlardı ve onları sevmiştim. Kahkaha dolu bir gün geçirdik. Akşam İnci’yi tekrar tuvalete çektim. “Konuşmamız lazım.”

“Tabii, ne konuda?” Duraksadım. “Sizi GERÇEKTEN tanımıyorum. Hafızam yerine geldi! Bundan eminim! Birçok şey hatırlıyorum ama o hatırladıklarım arasında siz yoksunuz!” İnci düşünceli bir şekilde baktı. “İşte bu günü bekliyordum yani hafızanın yerine gelmesini. Bu konuyu araştırdım ve bulduklarıma göre sen bizi tanıyorsun. Ama sen olan sen tanımıyorsun. Yani… araştırmalarıma göre boyutlar arası geçiş yaşıyorsun.”

Anlamamış bir şekilde ona baktım. “Büyük ihtimalle kuantumla ilgili bir şey ben de bilmiyorum. Daha önce böyle bir şey yaşamadım.” Yüzümü buruşturarak bir itirafta bulundum. “Şey aslında ben buna benzer bir yaşam hayal etmiştim. Ve insanların hayallerinin başka bir boyutta gerçekleştiğini duymuştum…”

“Bunu bu işi bilen kişilere soracağım. Ama sanırım öyle. O zaman bizim tanıdığımız Gizem de senin yerinde.” Biraz düşündüm. Sürekli uyuduğumu… Veya kaldığım yerden devam ettiğimi… “Hayır sanmıyorum… Çünkü burada olduğum zamanlar orada uyuyor oluyorum ve zaman geçiyor. Ama oradayken burada zaman geçmiyor…” İnci düşünceli bir biçimde karşı tarafa baktı. “İşler gerçekten karışık.” Ben de karşı tarafıma baktım. “Evet… Vee bana bir konuda yardımcı olabilir misin? Burada yaşadığıma göre, yani kısmen de olsa, kim olduğumu ve burada yaşayanların kim olduğunu öğrenebilir miyim?”

“Elbette. ^^ Sarışın kıvırcık saçlı kız; Betül. Doğadan nefret eder diyebiliriz. Asıl saç rengi siyah ve şekli dalgalı. Şıpsevdidir ve kokoştur. xD Ama çok iyi bir dosttur. ^^ Açık kahverengi, dalgalı saçlı kız; Tuğçe. Onu tanıyorsun sanırım. :D Çok iyi kalpli bir kızdır ve doğayla iç içedir! Bir hayvana zarar vermesi karşılığında dünyaları versen asla zarar vermez! :D Beni ve kendini tanıyorsun zaten. xD Barış’ı da biliyorsun. Benim erkek arkadaşım. Komik ve eğlenceli bir çocuktur. Sürekli espriler yapar. :D Sarı saçlı çocuk; Selim. Geçen günkü konuşmamızdan sonra yalan söylediğin çocuk. :D Pek bir özelliği yok. :D Esmer olan; Mert. O da komiktir ama Barış kadar değil. xD Vee kardeşim Cenk… Sarışın, yeşil gözlü olan… Görmüşsündür mutlaka… O bizim arkadaşımız değil aslında… Babam zorla gruba kattı onu. Biz ondan nefret ediyoruz, o da bizden… Kendini çok bir şey sanıyor… Tüm kızlar –onda ne buluyorlarsa- peşinde… Bildiğin filmlerdeki tiplerden işte…”

Cenk… Harika bir isim! Ama bir dakika yaa!! :S Mehtap’ın bahsettiği kişi değil mi o? Ben onunla mı dans ediyorum?

şimdilik karakter dağılımı yapıcam. yeni karakterler gelince tekrar yapıcam xD

Gizem: Ben
İnci: Emine
Tuğçe:
Betül:

En son Gizefron <3 tarafından Salı Eyl. 08, 2009 11:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
ßasak!!ßsk!!Mona!..
Aktif Üye
Aktif Üye
ßasak!!ßsk!!Mona!..

Kadın
Lakap : Basosh,Tavşan!

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 7:13 pm

Harikasııınnn!!+2 =)
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 7:37 pm

teşekkürler ^^
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 9:54 pm

İnci benim unutma süzs Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 253378

Harika!!!! Muhteşeemm!! Süpersin Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 931916
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 11:25 am

her forumda farklı yapıyorum xD
tamam burda da incisin ups
teşekkürler ^^
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 10:58 pm

sadece 2 yorumcuk mu??? teşekkürler yani...

9. Bölüm

Aradan birkaç gün geçmişti… Eve bayağı bir alışmıştım. Hastaneye de hiç gitmemiştim. İçinde bulunduğum durumdan memnundum. Herkes beni seviyordu! Ama eski hayatımı da özlüyordum. Acaba daha başka arkadaşlarım var mıydı? Sanal arkadaşlarım bu hayatımda da var mıydı?

Bu arada en önemli etkeni söylemedim! Ben aslında 8. sınıfa giden, Doğa Koleji’nde okuyan derslerinde çok başarılı bir kızım. Hem eski hayatımda, hem de yeni hayatımda. Ancak büyülü bir şeyin etkisiyle yüzüm veya hiçbir şeyim değişmediği halde insanlar beni ünlü kimliğimle görüyorlar! İnci ve Cenk, dünyadan değiller. Bize göre uzaylılar. xS Onlara göre de biz uzaylıyız. xS

Dünyanın hemen yanında dünyadan birazcık daha küçük bir gezegen varmış. Bu gezegen uzaydan görünemiyormuş. Sadece yakınına gelinince görünebiliyormuş. Bu yüzden insanlar henüz bu gezegeni keşfedememişler. Sır olarak saklanıyor. xS Ve dediğim gibi bunlar uzaylı oldukları için büyü falan var. xD Ama öyle filmlerdeki gibi falan elini oynatıp yapmıyorsun sihri. =D Ve günlük hayatta da kullanılmıyor. =D Ve de oranın krallık ailesinin çocuklarılar. E ne yapalım? Bu boyutu ben yarattım. =D Ve küçüklüğümün hayalinden kalma bir boyut. =D Her neyse işte onlar bu gezegenden geliyorlar. Adını sormayı akıl etmedim nedense. :D Cenk’in gözlerinin güzelliğini de bu açıklıyor sanırım. =D

Her neyse, eski arkadaşlarım hala duruyor mu diye bir MSN’e gireyim dedim. Geçen gün girdiğim adresin fan maili olduğunu anladım. Kendi adresime tıkladım. Ve oturum açmamla bilgisayarın kasılması bir oldu! Birkaç dakika sonra bilgisayar normale döndü. Duygu, Derya, Sümeyye, Müge, Roysi, Esra, İrem, Ecmel, Mehtap, Zeynep, Emine, Deniz ve Başak aynı anda yazmışlardı! “Günlerdir neredesin?, Yüzünü gören cennetlik?, Yaşıyor musun?” vs. şeyler demişlerdi.

Gerçekten çok mutluydum! Eski arkadaşlarım duruyorlardı! Hayatım aynı eskisi gibiydi! Sadece daha mükemmeldi! Annemi aramak için can atıyordum! Hemen telefonumu kaptım. Duygu tam seksen yedi tane mesaj atmıştı. Yirmi beş kez de aramıştı. Bir ara hepsini okuyacaktım. Hemen rehberden annemin numarasını çevirdim. Bir süre konuştuk. Ona olanlardan bahsetmedim. Arkadan Kaan’ın sesleri geliyordu. Kaan bizim komşumuzun oğludur. =) Komşumuz ve annem çok yakın arkadaşlardır. Benim teyzem gibidir Melek Teyze. =) Onları da çok özlemiştim. En kısa sürede evime gitmek istiyordum. Evim… Bu kelimeyi duyunca aklıma hastanede bıraktığım perişan haldeki annem geldi! Bir şekilde ona burada gayet mutlu olduğumu söylemeliydim!

Ben tüm bunları düşünürken ve yaparken İnci geldi. “Gizem! Babam seni çağırtıyor!” Babası mı? O gezegenin kralı mı? Yani… eniştem mi? Bir kralın yanında nasıl davranmam gerektiğini bilmiyordum. O benim annemin üvey kardeşinin kocasıydı… Annemin üvey kardeşi yani dedemin eski eşinden olan kızı. Kralı bekletmemek lazım. =D Açıkçası korkmuyorum da değil…

“Gizem. Seni buraya mühim bir mesele için çağırdım. İnci anlattı, sen boyutlar arası yolculuk ile buraya gelmişsin.” Biraz korkarak cevap verdim, gayet ciddiydi. “E-evet efendim.” Bir kahkaha koparttı. Tıpkı Cenk’in kahkahası gibi! “Efendim mi? Tabii sen o günleri bilmiyorsun. Aramızda bir resmiyet yok. Burası dünya değil. :D” Kendimi ezik bir halden düzgün bir hale soktum. “Şimdi… Bildiğin gibi bazı yöntemlerimiz var, bize ait, dünyada olmayan. Ve ben bu şekilde geldiğin boyutla bağlantıya geçtim. Oradaki ailene haber verildi. Birkaç gün boyunca yaptığın her hareketi izlediler. Burada mutlu olduğundan eminler. Şimdi bir karar vermelisin, eski hayatını mı istiyorsun? Yoksa burada yaşamaya devam mı edeceksin?”
ßasak!!ßsk!!Mona!..
Aktif Üye
Aktif Üye
ßasak!!ßsk!!Mona!..

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 11:03 pm

İ-na-na-mı-yo-Rumm çok güzel yazıyosun gizmoo !!!
+2 =)
Edit: Böyle işlerde çok başarılısın...Nasıl diyim Hayalgücün gerçekten çok gelişmiş ....Sen gerçekten yaşamış gibi anlatıyorsun...Ben öyle değilimdir mesela birşey yazmaya çalışırım genelde olan çıkmış birşeyi daha değişik yapmaya çalışırım ama pek başarılı olduğum söylenemez!!. Bence bir eksiği yok kendini yeterince bu işe veriyorsun ve harika yapıyorsun..Böyle devam edersen ilerisi çok parlak gözüküyor =))...Senin her yaptığını nedense çok heyecanlı ve harika buluyorum radyo vs.. her konuda kısacası.Herkes elbet en azından bir konuda yeteniklidir senin yeteneğinde bundan yana ki bu yeteneğin bazı yeteneklerinde sadece 1'i .. Kimbilşir daha bilmediğimiz ne kadar çok yeteneğin var.. Kısacası çok uzatmadan .. Sen yaptığın herşeyde çok başarılı oluyorsun...Bu başarı nereye kadar gider bilmem ama güzel yerlere gidicek üzerinde durursan......
(konu başka yerlere saptıysa özür xD)
Devamını bekliyicem ... Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 262929
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 11:17 pm

ayy inanmıyorum çok duygulandım yaaaa Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 223949
çok sağollll Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 223949 siz böyle şeyler diyince ilham geliyo bana Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 223949
çoooooooo....kkk sağooolll Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! 223949
ßasak!!ßsk!!Mona!..
Aktif Üye
Aktif Üye
ßasak!!ßsk!!Mona!..

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!   Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi! Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 11:18 pm

Gerçekleri söylemek kötü mü =D
Gelsin ilham .. =) Devamıda gelirrr!! =D

Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» !!Gizem!!1.Bölüm Geldi!!!***
» Beşevler Sitesi *7. BÖLÜM GELDİ!*
» Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi
» -Şafaktaki- 3.Bölüm Geldi ! + Karakter Resimleri
» Bilinmeyen > Bölüm 1