EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm

4 posters
YazarMesaj
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 350
İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm Empty
MesajKonu: İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm   İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 4:02 pm

Biraz polisiye, biraz gerilim, biraz gençlik...
Henüz olayların nasıl gideceğine ben bile karar veremedim xD
Ama umarım senaryonun devamı gelecek :D

1. Bölüm:

(Bu kısım Emily tarafından anlatılmaktadır)

Soğuk hava yüzüme vuruyordu. Mağazaları tek tek gezip bir şeyler almadan çıkmaktan bıkmış, usanmıştım. Ama Helen halinden hoşnut görünüyordu. Benden metrelerce uzakta, bir şarkı mırıldanarak ilerliyordu. ‘’Hey! Bekle!’’ diye bağırdım, ona yetişmeye çalıştım. Fakat ayaklarım o kadar çok ağrıyordu ki, birkaç adımdan fazla atamayıp durdum, derin derin nefes almaya başladım. Helen nihayet arkasını dönmüş, bana bakıyordu. ‘’Tanrım, derdin ne senin! Beni öldürmeye falan mı çalışıyorsun? Şuana kadar 12 dükkân dolaştık ve sen hiçbir şey beğenmedin. Üstelik benim beğenmememe de izin vermedin. Alt tarafı bir parti için fazla dolaşmadık mı sence?’’ Cevabı tam da beklediğim gibiydi: ‘’Emily, yapma. Bu önemli bir parti. Mezun oluyoruz, düşünsene!’’

Mezun olmak… Bütün yıl boyunca düşlediğim şey bu değil miydi zaten? Nereden bilebilirdim, düşlerimi bir alışveriş manyağı arkadaşın yıkabileceğini? Ve birden şuan ki hayallerim gerçek oldu. Helen zafer dolu bir çığlıkla ‘’Tanrım, bu harika! Bunu alıyorum!’’ diye bağırdı. Bende uzun bir ‘’oh’’ çektim. Sonunda işkencem bitmişti.

Alışveriş tamamlanınca eve döndük. Hazırlandık ve akşam okulda yapılacak mezuniyet partisi için yola koyulduk. Beklediğimiz gibi, bütün arkadaşlarımız –Helen gibi alışveriş manyağı, pembe kolik insancıklar.- oradaydı. Anlaşılan bu geceyi hiç unutmayacaktım. Bunun bir nedeni de Clark’ın gözlerini bize dikmiş bakmasıydı. Tanrım, bu çocuktan nefret ediyorum! Clark Helen’in onu terk ettiği günden beri bizi sürekli rahatsız ediyordu zaten.

Neyse ki partinin başlaması uzun sürmedi de onun iğrenç sözlerini dinlemekten kurtulduk. Ya da ben öyle sanıyordum…
--- --- --- ---
‘’Ne geceydi ama!’’ dedi Helen sevinçle. Emily kaşlarını çatmış, ona bakıyordu. ‘’Tamam, belki biraz sorun yaşamış olabiliriz ama…’’ Helen sözlerini bitiremeden Emily lafa girdi: ‘’Biraz mı, Tanrım! Helen, o çocuk yani Clark şapşalı bir dakika kıçımızın dibinden ayrılmadı! O başlı başına bir sorun ve senin bunu halletmen gerekiyor!’’ Helen gözlerini devirdi. ‘’Onu terk ettiğimden beri böyle, biliyorsun. Peşimizden hiç ayrılmıyor ve…’’ ‘’Sinir bozucu laflar söylüyor, seni gizli gizli tehdit ediyor ve daha fazlası… O günden beri senin ve uzun bir süredir benim canımı sıkıyor. Bak, Clark iyi birisi değil tamam mı? Sana zarar vermesinden korkuyorum.’’

‘’Merak etme, böyle bir şey olmayacak.’’ Dedi Helen gülümseyerek. İkisi konuşurken bir araba onlara yaklaştı. Elbette ki içindeki Clark’tı. Sırıttı, arabayı gösterdi ‘’İsterseniz benimle gelebilirsiniz, size eve bırakayım. Çok geç oldu, bu saatlerde yalnız gezmeyin bence.’’ dedi. Bu iğrenç gülüşü insanı deli etmeye yetiyordu…
http://the-chitchat.blogspot.com/
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
MesajKonu: Geri: İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm   İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 8:56 pm

Clark sinir bozucu İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm 98875
devamını bekliyorum süzs
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın
Lakap : Gizzy, Giz, Zöö, Mew Cizem, Çizi, Gizi, Gizinaz, Deniz, Gizo, Lara

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
MesajKonu: Geri: İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm   İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 12:00 pm

okumuştum bunu ama unutmuşum tekrar okudum xD
harikasıınn +1
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm   İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 6:09 pm

Vaay, gerçekten güzel İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm 470985
Devam lütfeen .. (:
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın
Lakap : ecof

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
MesajKonu: Geri: İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm   İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 6:45 pm

gitti kızlar İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm 640716

İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sessizlik. - Bölüm 1
» !!Gizem!!1.Bölüm Geldi!!!***
» Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!
» Bilinmeyen > Bölüm 1
» Aynalar İlk 9. Bölüm!