EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayal Gücü 1.Bölüm *.*

3 posters
YazarMesaj
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 300
Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  Empty
MesajKonu: Hayal Gücü 1.Bölüm *.*    Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 10:07 pm

Ben Beste, 14 yaşındayım Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  262929

Sakin biriyim.Annemle çok küçük bir kasabada yaşıyorum. İlginçtir ki, o küçücük kasaba da mutlu olabilecek çok şey bulabiliyorum. Kasabaki arkadaşlarımla geziyorum. Genellikle zamanımı evimizin birkaç mil uzağındaki kırlara uzanıp hayal kurarak geçiriyorum. Hayal gücüm fazlasıyla gelişmiş olacak ki bazen kurduğum hayallerin içinde buluyorum kendimi..

1.Bölüm-Hayal Gücü

Uykucuu!.. Uyaağğn hadiğğ

Uyku sersemliğinden midir bilinmez annemin sesi çok ilginç gelmişti..
Tamam anne Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  883858 alt tarafı 5 dakika diyip yarım saat uyumuşum nolcak sanki Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  98875
Mutfağa girdiğimde o mis gibi kokular arasında annemi aradı gözlerim. Bulamadım annemi. Ne mutfakta ne yatak odasında ne banyoda ne de salonda... Yoktu... Kaşla göz arası kaybolmuştu. Dışarı çıkıp aramaya karar vermiştim. Kapıyı açtım ama o minik kasabamda değil de bembeyaz ucu bucağı görünmeyen bir yerdeydim. Anneme seslenmek için ağzımdan "anne" kelimesi çıktı. Ama bu kelime o kadar yavaş çıkmıştı ki ağzımdan ben bile hayretler içinde kalmıştım. Üstelik söylediğimi bile duymamış o sesi işitemememiştim.. Nasıl bir yere gelmiştim ben böyle. Annem neredeydi, peki ya o küçük kasabam, hayal kurmak için gittiğim o yumuşacık çayırlar, arkadaşlarım.. Hepsi bir anda nereye kaybolmuştu. Eve geri girmek için arkamı döndüğüm de bir anda evim de kaybolmuştu. Bu beyazlıklar içinde oturup ağlamaya biraz olsun rahatlamaya ve kendime gelmeye çalışmıştım ama ne kadar çabalasam da bir türlü sakin olamıyordum. Uzaktan aynı sabah ki gibi bir ses daha işitmiştim. Doğru ya bu ses anneme ait olmadığına göre mutlaka benim burda olma nedenimi bana açıklayacaktır dedim kendi kendime.. O sese doğru ilerliyorum ama ben her adım atışımda tam arkamdan bir ses daha geliyordu. Arkama dönüp bakınıyordum. Sonra bir ses daha bir ses daha derken olduğum yere yığılıverdim, tekrar ağlamaya başladım. Biri sırtıma dokundu gibi hissettim ama arkama dönücek kadar bile halim kalmamıştı. Cesaretimi ve tüm gücümü toplayıp arkama döndüm ve yine hayal kırıklığı bir toz bulutundan fazlası yoktu arkamda. Kafamı koyup ağlamaya kaldığım yerden devam ettim. Sesler, omzuma dokunmalar devam ediyor ancak hiçbirine aldırmıyordum. Şarkı mırıldanmaya başladım sakinleşmek için. Ama o ses.. O da benimle birlikte şarkı söylüyordu. Bir an sustum ama o devam etti bu şarkıyı biliyor olamazdı. Bu benim yaptığım bestelerden sadece biriydi ve annem bile bu şarkıyı bilmiyordu.. Sinirlenmiştim. Birinin beni kandırdığı düşünüyordum. Ama bu kadarı da fazlaydı. Bu bembeyaz oda hepsi, hepsi bir saçmalıktı. Yavaş yavaş gözlerim kapanmaya başladı. Ağlamaktan olucak başım aşırı derecede ağrıyordu. Gözlerim kapandı ama sesleri hala duyuyordum. En sonunda uykuya dalmış olmalıyım...

Bu saatte yazmaya başlayınca ve arkadan müzik sesleri geldikçe anca bu kadar oldu haliyle biraz da kısa oldu.. Bu bölüm tanıtım gibi bişey oldu Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  98875
zynp ~
Süper Üye
Süper Üye
zynp ~

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Hayal Gücü 1.Bölüm *.*    Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 10:10 pm

Güzeeeeeeeeeel ! smile
Çok hayalperestmiş gerçekten. Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  11552
Beyaz oda falan.. +1 smile
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
MesajKonu: Geri: Hayal Gücü 1.Bölüm *.*    Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 10:17 pm

Pek sayılmaz sadece kendisini öyle nitelendiriyor Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  98875
ipucu yok xD Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  98875 ben de teşekkür ederim okuduğun için Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  470985
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 200
MesajKonu: Geri: Hayal Gücü 1.Bölüm *.*    Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 10:35 pm

Oha!
Diyorum başka bir şey demiyorum.
Çok güzel. Hayal Gücü 1.Bölüm *.*  545296
Devamını bekliyorum merakla.

Hayal Gücü 1.Bölüm *.*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!
» Bilinmeyen > Bölüm 1
» Aynalar İlk 9. Bölüm!
» Sessizlik. - Bölüm 1