EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]

+6
NicoLétta
DiLoSsH
YoSsHia
iRem..
Mew.
eternalmoon.
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 350
Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Empty
MesajKonu: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 8:59 am

Evett. Sonunda konu buldum ve bende yazmaya başladım. Buarada fark etim ki fazla betimleme, detaylı anlatım olmuş. Ama güzel olmuş. Bu yüzden olaylar bir kaç bölüm anlatılabilir Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] 11552

1. Bölüm: Yabancı

‘’ Aslında beni tanıdıklarını sanıyorlar. Ama hakkımda hiçbir şey bilmiyorlar. Çünkü onlar için artık ben, bir yabancıyım. Hayatımı mahveden kızıl kadın gibi... ‘’

Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] 1931

'' Sydney!''
Odanın kapısını hızla araladım. Başımı kaldırdığımda onu gördüm. Elinde kız kardeşim Sydney' i tutuyordu. Kardeşime baktım. Boynundan kırmızı bir sıvı akıyordu. Başta ne olduğunu fark edemediğim bu kokulu sıvının kan olduğunu anlamam uzun sürmemişti. Yutkundum. Sesim çıkmıyordu. En sonunda güçlükle bağırdım: '' Ne yaptın ona! ''

Çığlıklarım odanın her yerinde yankılandı. Beni duyunca ağır ağır başını kaldırdı. Kırmızı gözleriyle bana doğru sert bir bakış attı ve işine döndü. '' Ona zarar veriyorsun! '' Bembeyaz, soluk bir teni, beline kadar uzanan, simsiyah saçları vardı. Kapının önünde donup kalmıştım. Onu seyrediyordum. Kımıldayamadım. Kaçıp gitmem gerekirdi. Ama Sydney’ i orada bırakamazdım. O benim kardeşimdi.

Sydney can çekişiyordu. Cılız bir sesle bir şeyler söylüyor, ondan kurtulmaya çalışıyordu. Aniden durdu. Hareket etmeyi bıraktı. Başı yavaşça yana kaydı. Ona doğru yönelmek istedim, fakat kırmızı gözlü canavar bana engel oldu. Kardeşimi yere fırlattı. Sydney’ ye dikkatlice baktım. Hala hareket etmiyordu. Düşündüğüm o korkunç şeyin olmamış olmasını diledim. Kardeşimi bu şekilde terk etmek istemezdim. Ama şimdi kendimi düşünmem gerekiyordu.

Onu fırlattıktan sonra bana döndü. Ona birkaç saniye için bakma fırsatı bulmuştum. Yıllardır anlatıldığı gibi uzun dişleri yoktu. Ama dişlerinin üzerindeki koyu kan lekeleri onun gerçek bir vampir olduğunu gösteriyordu. Dudakların da kan kırmızısıydı. Bana doğru sinsice güldü. Bu gülüşe anlam verememiştim. Yavaş yavaş üstüme doğru gelmeye başladı. O yürüdükçe adeta yer yerinden oynuyor, tahtalar gıcırdıyordu. Geriye doğru yürümeye başladım. Ellerimi arkama alıp duvarı bulmaya çalıştım. Sola doğru yavaş yavaş kaydım. O ise hala üzerime doğru geliyordu. Televizyonun yanında duran sehpaya yaklaştım. İşime yarayacak bir şeyler bulabilmeyi umuyordum. Elimi sehpanın üzerinde gezindirdim. Bir saat, küçük bir defter ve bir kalem vardı. Saati elime aldım. ‘’ Sakın bana yaklaşma! Yoksa bunu kafanda bulursun! ‘’ Durakladı ve yine sinsice güldü. Ve tekrar üstüme doğru gelmeye başladı. Korktum ve saati ona doğru fırlattım. Sağ elini kaldırıp saati yakaladı. Hem de hiçbir çaba harcamadan. Artık yapabileceğim başka bir şey yoktu. Arkamı dönüp odanın kapısını hışımla açtım ve koşmaya başladım...

En son eternalmoon. tarafından Cuma Tem. 23, 2010 7:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
http://the-chitchat.blogspot.com/
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın
Lakap : Gizzy, Giz, Zöö, Mew Cizem, Çizi, Gizi, Gizinaz, Deniz, Gizo, Lara

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 1:59 pm

ouvvv betimlemelere bayıldımm ^^
harika olmuşş ^^
sydneeeyyy *.* nostalji yaşadım da birden xD
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 6:15 pm

Sağol tatlım :D

Bu kadar mııııı dicem ama okul var artık xD
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 8:08 pm

güzel olmuş canım
Vampir hikayelerinden bir
çoğumuz hoşlanıyoruz bu yüzden
iyi seçim:;):
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 12:05 pm

Lütfen yoruuuum :D
Beğenmediysenizde beğenmediniz kısımları söyleyin bari :D

2. Bölüm: Kaçış

Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] 1959

Evimiz iki katlıydı. Uzun koridorları, geniş bir salonu vardı. Alt katta bizim odalarımız, salon, mutfak ve çalışma odası vardı. Üst katta ise annemlerin odası, büyük terasımız ve birkaç oda daha vardı. Bu evi 2 yıl önce almıştık. Kardeşimle odalarımızı seçerken ne çok eğlendiğimizi hatırlıyorum. Birkaç ay öncesine kadar çok mutlu bir aileydik. Annemle babam ayrılana kadar...

O gece Sydney’ nin beni uyandırmasıyla olanları öğrenmiştim. Salondan sesler geliyordu. Annemle babam kavga ediyor olmalıydı. Sydney’ ye bir şey olmadığını, gidip yatmasını söyledim. Olanları öğrenmek için içeri gittiğimde annem babama bağırıp duruyordu. Babamınsa ona ‘’ ...benim suçum değil! ’’ dediğini duydum. O kadar çok gürültü vardı ki babamın ne dediğini anlayamamıştım. O sırada annem elini kaldırdı ve parmağındaki yüzüğü çıkartıp babamın suratına fırlattı. Yanımdan hızla geçip gitti. Babama döndüm. Soğuk bir ifadeyle bana bakıyordu. İfadesiyle bana ‘’ Odana git ve uyu. ‘’ diyordu. Onun söylemek istediğini yaptım ve arkamı döndüm.

Ertesi sabah uyandığımda annemi göremedim. Babam elinde bir mahkeme kağıdıyla içeri girdi. Neler olduğunu anlamaya başlamıştım. Annem babamdan boşanmak istiyordu. Hem de nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı. Ama babam hiçbir tepki göstermemişti. O gece ki gibi ifadesiz durmuştu. Mahkeme gününü hatırlıyorum. Babam hiç bir şey söylememiş, her şeyi kabul etmişti. Annem onu suçluyordu. Nedenini bilmiyordum ama annem onu bir olaydan sorumlu tutuyordu. Sanırım babam da suçunu kabul etmişti. Bu yüzden hiç konuşmadı. Hemen boşandılar.

İşte böyle ayrılmışlardı. Biz babam ile kalmıştık. Annem ise başka bir şehre gitmişti. Arada bir bizi arıyor, neler yaptığımızı soruyordu. Babam çalıştığı için bize bakamıyordu. Bu yüzden bize bir bakıcı tutmuştu. Daisy’yi pek sevmezdim, ama ölmesi asla istemezdim.

Koridorlar da hızla koştum. Peşimden kimse gelmiyordu. Belki de vazgeçmişti beni aramaktan. Ama durmamam gerekiyordu. Her an karşıma çıkabilirdi. Koşmaya devam edecektim ki önüme döndüğümde onu fark ettim...

En son eternalmoon. tarafından Salı Tem. 20, 2010 1:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 4:40 pm

vaay harika olmuş =) yazık kızlara =/
YoSsHia
Aktif Üye
Aktif Üye
YoSsHia

Kadın
Lakap : YoSsH

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 3:55 pm

Süper olmuş!!
İnşallah devam ettirirsin ::)
DiLoSsH
Yeni Üye
Yeni Üye
DiLoSsH

Kadın
Lakap : DiLoSsH

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 2:15 pm

SüpEr olMuS yhA tEbRiKlEr
NicoLétta
Üye
Üye
NicoLétta

Kadın
Lakap : Uzatma .p

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 50
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 4:08 pm

çokk güzeL oLmuş...
TebrikLer... smile
http://photoshophelp.getgoo.us/forum.htm
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:15 pm

Uzun bir aradan sonra devam :D

3. Bölüm: Yeni başlangıç

Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] 1965
Yerde yüzüstü yatıyordu. Etrafı kan gölüne dönmüştü. Eğildim ve dikkatlice başını çevirdim. Bu oydu! Bakıcımız Daisy! Ellerimi boynuna uzattım. Büyük bir yara vardı. Bunu o canavar yapmıştı. Ellerimi biraz aşağı indirdim. Nabzını kontrol ettim. Atmıyordu. Ölmüş olmalıydı. Birden büyük bir korkuyla ürperdim. Bu cani ona nasıl bir acı çektirmişti kim bilir? Bana bunları yapacak mıydı? Ben de böyle ölebilirdim. Ya da... Diğer seçeneği düşünmek bile istemiyordum.

Daisy’ nin yanından hızla geçtim. Aşağı indim ve kapıyı kontrol ettim. Lanet olsun! Kilitlenmişti. Anahtarlar işe ortada yoktu. Geriye doğru birkaç adım attım, sonra hızla koşarak kapıya tüm gücümle çarptım. Hayır, hayır, hayır! Kolum çok fena acımıştı ama kapı yine de açılmamıştı. Son çare, mutfağa girdim. Çekmeleri hızla ve hışımla açarak içinde bulduğum tüm kesici aletleri ceplerime doldurdum. Bunların bir işe yaramasını umuyordum. Tekrar koridora geçtim ve büyük salonumuza girdim. Kapıyı kapattım ve koltuğun arkasına geçerek beklemeye başladım. Eğer gelirse ona gününü gösterecektim ya da ben de ölecektim.

Kapı gıcırtıları duydum. Buraya geliyor olmalıydı. Gözlerimi kapatıp beklemeye başladım. Dışarıdan gıcırtılı ayak sesleri geliyordu. Ayağa kalktım. İçeri girdiğinde onunla göz göze gelmiştim. Bana sinsice gülüşüyle güldü ve kapı gıcırtısına benzer sesiyle şunları söyledi: ‘’ Yolun sonuna geldin küçük kız. Senin için masal burada bitiyor... ‘’ Benimle açık bir şekilde dalga geçmişti. Bunun ceplerime davranmam da bir etkisi var mıydı, bilmiyorum. Ama olabildiğimce hızlı bir şekilde cebimden 2 bıçak çıkarmıştım. Birini ona fırlattım. Kolunun üstünden geçip duvara saplandı. Evimizde bıçakların bu kadar keskin olduğunu bilmiyordum doğrusu. Ama iyi ki bunu öğrenmişim. Zira ikinci bıçak koluna saplanmıştı.

Bıçakların keskin olması işime yaramıştı. O can acısıyla düşerken ben yine koşmaya başladım. Kim bilir bu koridoru kaçıncı kez dolaşıyordum. Artık bir sonu gelmesi gerekiyordu. Bu savaşı kazanmalıydım. Daha 17 yaşındaydım. Lise son sınıfa yeni başlamıştım. Bu yaşta böyle bir ölüm benim için çok kötüydü. Evet, belki herkes bir gün ölecek, ama bu böyle vahşice olmamalı.

Bu katta kaçabileceğim hiçbir yer yoktu. Üst kata çıkmam gerekiyordu. Merdivenleri birer ikişer, hızlıca çıkmaya başladım. Bir yandan da o geliyor mu diye arkamı kontrol ediyordum. Koridorda koşarak en yakın ve en güvenli odaya girdim. Burası önceden annemle babamın, şimdi ise sadece babamın uyuduğu odaydı. Mavi kapılı büyük dolabın arkasına geçtim. Duvara doğru bakıyordum. İyice saklandım ve beni görmemesini diledim.

Birden ensemde bir nefes, boynumda bir sıcaklık hissetim. Boğazım yanıyordu... Acıyla yere düşerken, kırmızı gözlerin bana baktığını fark ettim...
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 1:07 pm

of
Bölümlerle alakalı resimler koydum, müzik falanda ekleyebilirim yakında.
Büyük ihtimalle yapmayacağım ama çünkü yorum yok of
1 sayfada 3 bölüm azıcık insaf ya of
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın
Lakap : ecof

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 1:43 pm

Resim koyman hoş olmuş :3 konusu da çok güzel ve anlatımını sevdim. akıcı ve insanı sıkmıyor :3
+1
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 1:46 pm

Sonunda ups
Teşekkürler :)
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın
Lakap : Rocq Meleqi

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 1:56 pm

Çok güzel olmuş tatlım resim koyman gayet iyi olmuş devam etmeni diliyorum.
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 200
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 2:00 pm

Ohaa.
Ohaa.
Ohaa.
Bebeğim bu harika olmuş. Lütfen devam et.
Çok güzel anlatıyorsun, bölümler sıkmıyor. (:
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 2:37 pm

vaay harikasııınn. ups
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 2:46 pm

Aneamm ups
Sağolun varolun ups

Şansımı zorlamak istiyorum, 4. bölüm 3. sayfada ups
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 3:08 pm

birkaç yorum daha gelirse olucak ama devam edeceğine söz ver ups
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 5:06 pm

İlk 7 bölüm hazır ne diyosun ups
2 yorum sora zaten 3. sayfaya geçicek :D
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 200
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 5:25 pm

Yorum biiir. ups

~ Devaam. *-*
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 5:34 pm

Buda ikiiii :3
devam et hadi iyice merak etmeye başladım ups
dygstark
Aktif Üye
Aktif Üye
dygstark

Kadın
Lakap : Uuu, senseyşın! (artık kimse sensation demese de xD)

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 5:45 pm

Süper ya +.+
Benim hikayeye de yorum yapılsa devam edicem ama -ş-
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 10:30 am

Sağoluun :) İşte yeni bölüm!

4. Bölüm: Ölüm ve Yaşam

Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] 1196

‘’Neredeyim ben? Yoksa o canavar beni bulup öldürdü mü?‘’ Her taraf bembeyazdı. Birden çok yumuşak, bir meleğin sesine benzer bir ses duydum: ‘’ Hayır, ölmedin. Fakat yeniden doğdun...’’ ‘’Yeniden doğmak mı?‘’ dedim şaşkınlıkla. Nerdeydim ben? O vampir beni bulmuş muydu? Ne olacaktı şimdi? ‘’Hayatın artık bambaşka olacak, kaderin önünde duruyor. Git ve onunla yüzleş...‘’ Birden ses kesildi. Bambaşka bir yerdeydim bu sefer. Tanıdık bir ses duydum o sırada. Bu... Sydney’ nin sesiydi!

‘’Sydney! Sen, sen misin?’’ Tanıdık bir ifadeyle seslendi bana: ‘’Daph...’’ ‘’Neredesin? Daha doğrusu, neredeyiz?’’ Aklım çok karışıktı. Sydney bu karışıklığı düzene sokmaya çalışıyordu sanki. ‘’Ben artık yanında değilim. Bedenimden çok uzaklardayım. Sakın üzülme, çünkü seni ziyaret edeceğim.’’ Şaşırdım, çünkü ne söylediği konusunda hiçbir fikrim yoktu. ‘’Ne demek istiyorsun? Sydn...’’ ‘’Geleceğim...’’ Ve ses birden kesildi... Yavaş yavaş gözlerimi açtığımda babamın odasında olduğumu fark ettim. Gözüm kolumdaki saate takıldı. Tam 2,5 saat uyumuştum. Ya da başka bir şey yapmıştım. Babam çoktan gelmiş olmalıydı. Olanları görmüştü belki de. Tanrım, Sydney! Ona ne olmuştu? Koşarak aşağı indim ve Daisy’ nin üstünden atlayarak Sydney’ in odasına yöneldim. Tüm gücümle koşarken ağzımdan ‘’Lütfen... Lütfen ona bir şey olmasın.’’ sözcükleri dökülüyordu. Nefes nefese içeri girdiğimde babamı onun başında buldum...

Ağlıyor muydu? Babam, ağlıyor muydu? Ona dikkatlice baktım. Gözleri ıslanmıştı. Ama... Neden ağlıyordu ki? Başını mı çarpmıştı? Yoksa Sydney ile oyun mu oynuyorlardı? Sydney yere yatmış ona gülümsüyordu.
Herhalde onu eğlendirmek içindi. Sydney’ e döndüm. Koşarak yanında gittim. ‘’Ah, Sydney! Başına ne oldu böyle? Çok kanamış! Baba, hemen bir bez bulmalıyız.’’ Babam soğuk bir sesle ‘’Daphne ‘’ dedi. Şimdi duramazdım. Kanamayı durdurmam gerekiyordu. Akşam sinemaya gidecektik. Böyle nereye gidebilirdi bu kız? ‘’Daphne, dur!’’ Durmak istemiyordum. Gerçek öyle kötüydü ki. İnanmak istemiyordum. Gözlerimden birkaç damla yaş döküldü. ‘’ Daphne, o öl...’’Sakın söyleme! O iyi... ‘’ Kahkahalar atıyordum. ‘’Şimdi kanamasını durdurup, ilaç süreceğim ve hemen iyileşecek. Geçen senede olmuştu biliyorsun...’’ Babam beni durdurmaya çalıştı. ‘’Daphne, o öldü!’’ Son kelimeyi üstüne basarak söylemişti. Kahkahalarım gözyaşlarına döndü. Hıçkırıklar atarak ağladım. ‘’Ölemez... Beni bırakamaz... Gitmez, o!’’

Ağladım. Ağladık... Çünkü o artık yoktu... O bir daha asla sarılamayacaktım... ASLA!
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 11:24 am

Çok güzel olmuş.
Devam et neler olucek acaba
dygstark
Aktif Üye
Aktif Üye
dygstark

Kadın
Lakap : Uuu, senseyşın! (artık kimse sensation demese de xD)

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]   Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 11:53 am

Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] 670287 Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] 670287

Süpersin lan Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!] 670287

Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Aynalar İlk 9. Bölüm!
» Sessizlik. - Bölüm 1
» Hayal Gücü 1.Bölüm *.*
» İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-
» Bilinmeyen > Bölüm 1