EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aynalar İlk 9. Bölüm!

4 posters
YazarMesaj
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 350
Aynalar İlk 9. Bölüm! Empty
MesajKonu: Aynalar İlk 9. Bölüm!   Aynalar İlk 9. Bölüm! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 9:22 am

1. BÖLÜM

O sabah erken kalkmıştım.Okula gitmek için hazırlanmaya başladım.Annemler uyuyordu.Onları kaldırmak istemedim.
Mutfağa girdim ve kahvaltı edip evden çıktım.Anahtarımı yanıma aldım.Çünkü o akşam annemler geç gelecekti.
Okula gittim.Sırama oturdum.bir ara kendimden geçmişim.Beni Emre uyandırdı.
-Neyin var Aslı?Kötü gözüküyorsun.
Konuşmak istedim ama bir şey söyleyemedim.Sonra ''Bir şey yok iyiyim.'' diyebilmiştim.Okul çıkışı eve gittiğimde her yer karanlıktı.
Işıkları açıp içeri girdim.Biraz korkmuştum.Hele okulda kendimi kaybedince her şey çok garip geliyordu.Üzerimi değiştirip televizyonu
açtım ve koltuğa uzandım.Üzerime de bir yorgan aldım.En sevdiğim diziyi izlemeye başladım.Gözlerimin kapandığını hissettim.
Uyuyakalmıştım.Uyandığım da üzerime bir ağırlık çökmüştü.Kalkmak istedim ama olmuyordu.Kımıldayamadım.Konuşamadım.
Çok korkmaya başlamıştım.Alnımdan terler akıyordu.Ben bunu fark ediyordum.Ama hiç bir şey yapamıyordum.Sonra yavaşça kalktım.
Telefona sarıldım.Merve' yi aradım.Yanıma geldi.Rahatlamıştım.Olanları ona anlattım.Korkmamam gerektiği söyledi.Böyle şeyler oluyormuş.
Ama hala bir gariptim.Sonra annemler geldi.Onlara olanları anlattım.Onlarda korkmamamı söylediler.Sonra yattım.
Sabah yine erken kalktım.Yüzümü yıkadım.Bu olaylar yüzünden uyuyamamıştım zaten.Aynaya baktım.Etraf karanlıktı.Korkmaya başlamıştım.
Aynada sanki başka biri vardı.Çığlık attım.Annem yanıma geldi.Olanları anlattım.Ama ''Erken kalktığın içindir'' dedi ve önemsemedi.
Dışarı çıktım.Bu gün Emre ile birlikte okula gidecektim.Emre'yi gördüm.''Hey!Emre!'' diye seslendim.Duymadı.Yanı doğru koştum.Birden kayboldu.
Okula gittim.Sınıfa girdim.Emre yoktu.Merve' ye sordum.''Dün akşam şehir dışına çıkmışlar.Yarın geleceklermiş.'' demişti.

2.BÖLÜM

Oysa daha bu sabah görmüştüm.O idi.Emindim.Bir an olanları Merve' ye anlatmayı düşündüm ama vazgeçtim.
Belki de ban inanmazdı.Bundan korkuyordum.Bu yüzden Merve' ye bundan hiç bahsetmedim.
Ders başladı ama ben aklımı derse verememiştim.Emre'yi düşünüyordum,o garip olayı.
Teneffüs de dışarı çıkıp biraz dolaştım.Temiz hava almak bana iyi gelmişti.Sonra bir çocuk gördüm.
Bana bakıyordu.Sanki benden yardım istiyordu.Yanına yaklaştım.Ben ilerledikçe sanki o kaçıyordu.
Yürüdü.Kaçmaya başladı.’’Dur!’’ dedim.’’Nereye gidiyorsun?!’’.Beni duymamıştı.Uzaklaştı.Birden yok oldu.
Aradım ama bulamadım.Dolaşırken Merve’ yi gördüm.’’Neyin var?’’dedi Merve.’’Birşeyim yok’’ diye
geçiştirdim.
Eve gittiğimde aklımda hep o kız vardı.Biraz dinlenmek istedim ve uyudum.Rüyamda o kızı gördüm.
Birileri onu kovalıyordu.Durmadan kaçıyordu.Bana döndü.Yardım istercesine bakıyordu.’’Yardım et’’ dedi.
‘’Beni kurtar’’.Ter içinde uyandım.Mutfağa koştum.Su içtim.Döndüğümde haberler başlamıştı.
İşte o küçük kız dedim.Okulda ve rüyamda gördüğüm kız.Kaçırılmıştı.Hem de dün saat 12 civarında.
Ve bizim okulun olduğu sokakta kaybolmuştu.Onu görmüştüm.Hatırlamaya başladım peşinde birileri vardı.
Esmer bir adam.Şapka takmıştı.Olanları hemen anneme söyledim.Karakola gittik ve ifademi verdim.
Ama bir şey unutmuş muydum?Yanlış hatırlıyordum beklide.Bir şey vardı dedim kendi kendime.

3.BÖLÜM
Eve döndüğümde ise hala aklımda o kız vardı.Yanlış hatırladığım bir şey.Düşündüm,düşündüm…
Saatlerce düşündüm ama hala bulamadım.Neydi o şey? Sonra birden aklıma geldi.’’Evet!’’ dedim.
O kız.Elinde bir şey vardı.Bir tür leke.Çok iyi seçememiştim ama vardı.’’Ama’’ dedim.Ya yanılıyorsam.
Sonra ‘’Hayır..Yanılmıyorum.’’ dedim içimden.Sonra geçiştirdim ve odama gittim.Telefon çalmaya başladı.
Arayan Emre idi.
-Merhaba Aslı.Nasılsın?
-İyiyim Emre,ya sen?
Derken içimi bir korku kaplıyordu.Emre’yi öyle görünce...
-Aslında bir şey olup olmadığını sormak için aramıştım.Dün okula gelemedim.
Merve bir garip olduğunu söyledi.Bir sorun mu var?
-Şey.. Aslında…
Ona söylemek istedim ama vazgeçtim.
-Bir şey mi var Aslı?
-Hayır hayır yok.Ben iyiyim.Dün biraz yorgundum o kadar.
-Buna sevindim.Şimdi kapatmalıyım.Sonra tekrar ararım.
-Tamam hoşçakal.
Ona söyleyemedim.Yapamadım.Çünkü biliyordum, o da bana inanmayacaktı.Diğerleri gibi…
‘’Ama’’ dedim içimden.’’Emre benim en iyi arkadaşım.Belki de ona anlatmalıydım.Evet öle olmalıydı.Ama
şimdi değildi...

4.BÖLÜM

O gece uyuyamadım.Hep bu olanları düşündüm.Buişin gizemi neydi?Sabah Emre aradı.
Daha iyi olup olmadığımı sordu.Bende karasızlıkla ''Evet'' dedim.''Benden sakladığın bir şey mi var?'' diye
sordu.Artık ona anlatmalıydım.''Aslında evet.Bu gün saat 1 de parkta ol seninle konuşmamız gerek'' dedim.
Saat 1 de parka gittiğimde oturmuş beni bekliyordu.Neler olduğunu sordu:
-Aslında çok garp şeyle oluyor Emre.
-Nasıl garip yani?
Başımdan geçen tüm olayları ona anlattım.
-Bunun bir anlamı olmalı Emre.Bu gizemin...
-Aslı, bence kafanı çok yoruyorsun.Nedeni budur.
-Ama Emre...Gerçekten kıpırtısız kaldım.
-Bu çok normal birşey Aslı.Arada banada oluyor.
-Peki o aynadaki yüz?
-Sadece bir hayaldir...
En sevdiğim arkadaşım bana inanmamıştı.Nasıl yıkılmıştım anlatamam.Belki de deli olduğumu düşünüyordu.
Ta ki o sabaha kadar...

5.BÖLÜM

O sabah okula gitmek için kaltım.Dışarı çıktığımda Emre beni bekliyordu.Bana birşey söylemek istiyordu.
-Özür dilerim.O gün söylediklerim için..
-Bir önemi yok Emre.Nasıl olsa kimse bana inanmıyor.
-Hayır.Ben sana inanıyorum.Bir rüya gördüm.
-Nasıl yani?
-Rüyam şöyleydi:Sen ve ben.Bir ırmağa doğru koşuyoruz.Yanımada bir kişi daha var.Ama o kişiyi çok iyi hatırlamıyorum.
Bir gölge gibiydi.Yüzü gözükmüyordu.Sonra ırmaktan su içiyoruz.Ve bir ses duyuyoruz.''Siz,sizler geleceği görebilenlersiniz!
Sizler seçilenlersiniz!''.
-Emre yoksa?...
-Sende mi benim düşündüğümü düşünüyorsun?
-Peki o diğer kişi kim?
-Bilmiyorum,ama yakında bulacağımıza eminim.
Böyle konuşarak okula doğrugittik.Sınıfa girdiğimizde Merve bizi arıyordu.Bizlere anlatması gereken bir şey olduğunu
söyledi.Birlikte kantine indik ve konuşmaya başladı.
-Ben çok garip bir rüya gördüm.
Dedi ve bize rüyasını anlattı.
-Emre bu rüya senin gördüğün rüyanın aynısı değil mi?
-Nasıl yani?
-Bu anlattıklarını bende dün gece rüyamda gördüm.
Birden aklıma dün gece olanlar geldi.
-Evet,bende bu rüyayı gördüm!
Hepimiz çok şaşırmıştık.Bu olanların gerçek mi yoksa hayal mi olduğunu bir türlü ayırt edemiyorduk.

6.BÖLÜM

Şaşkınlığımızın geçmesiyle birlikte sınıfa girdik.Çıkışta birlikte eve gittik.1 saat sonra Merve'lerde buluşmak
için söz verdik.1 saat sonra Emre ile birlikte Merve'nin evine gittik.Gittimize Merve çok heyecanlıydı.
-Neyin var Merve neden bu kadar heyecanlısın?
-Çok acayip birşey oldu.
-Ne oldu Merve anlatsana!
-Tamam tamam.
Bu gün evde evde yanlızım.Bu yüzdende kendi yemeğimi kendim yapmaya karar verdim.
Emre:
-İyi de bunda ne var beceriksizliğini mi anlatmaya çalışıyorsun?
Merve:
-Şakanın sırası değil.Hikayenin devamını dinleyin siz.
-Eee
''Markete gitmek için dışarı çıktım.Çok çabuk eve dönmek için kısa yolu tercih ettim.Ama ne olduysa çıkmaz
bir sokağa girdim.Çok garip bir sokaktı.Evler yıkılmıştı.Harebeye dönmüştü.Ortda kimsecikler yoktu.Sonra
bir ses dudum.Aynen şöyle diyordu''Siz seçilmişlersiniz.Sizler çok özelsiniz!''Sonra karşımda hayalet gibi bir
görüntü belirdi.''Sen,sen ve diğerleri,sizler geleceği görebiliyorsunuz.Siz ışık krallığındansınız.Siz ışığın
gücünü taşıyorsunuz.Siz özelsiniz!'' İşte aynen böyle dedi ve kayboldu.
Emre:
-Son günlerde çok mu film izliyorsun sen?
Merve:
-Saçmalama Emre bu gerçek!İşte buda kanıtı.Bu kitap eve döndüğümde çantamın içindeydi.
Merve çantasını açtı ve kitabı gösterdi.Kitap bir tür eski yazıya yazılmış olmalıydı.Çünkü hiçbirimiz
yazıları çözememiştik.
Emre:
-Bu çok karışık bir kitap ve eski bir yazıyla yazılmış.Bunu çözmek imkansız.
Aklıma çok iyi bir fikir gelmişti.
-Hayır,değil.
Merve:
-Yine ne düşünceler peşindesin?
-Bu kitabı nasıl anlayabileceğimizi buldum.
Emre,Merve:
-Eee nasıl?
-Hani bizim sokokta daha önce bir kitapçı vardı.Ahmet amca.O eski dildeki kitapları okur vede satardı.
Neredeyse bütün dilleri biliyor.Bunuda bildiğine eminim.
Emre:
-Ama Ahmet amca taşındı demiştin.Onu nasıl bulacağız?
Merve:
-Bende adresi var!Ahmet amca taşınmadan önce ondan bir kitap almıştım okumak için.Geri vermek için gittiğimde
yola koyulmuş gidiyordu.Taşındığını söyledi ve yeni adresini verdi.İşte burda!
İşte bu dedik ve hemen dışarı çıktık...

7.BÖLÜM

Çok dolaştık.Yoldaki insanlara adresi sorduk soruşturduk.Sonunda doğru yeri bulmuştuk.
Merve:
-Sora sora Bağdat bulunur derlerdi de inanmazdım,
dedi.gülmeye başladık.Biz gülüp eğlenirken Ahmet amca bizi camdan görmüş olmalı ki hemen dışarı çıktı.
Bizi görünce çok sevindi.Birlikte içeri girdik.Biraz sohbet ettik.Sıra asıl meseleye gelmişti.Bütün olan biteni
ona anlattık.
Ahmet amca:
-Anlıyorum çoçuklar,dedi.Peki şu kitap nerede?
Merve kitabı çıkarıp verdi.
Ahmet amca kitabı inceledi ve anlatmaya başladı.
-Çoçuklar bu çok eski bir kitap ve eski bir dille yazılmış.Çözmek için çok uğraştım ama sonunda başardım.
-Yani?
-Yani,bu kitap kuş dili adı verilen şekil ve sayılardan oluşan bir dille yazılmış.Kitap ışık krallığını anlatıyor.
Ve de son koruyucuları.
Emre:
-Hiçbirşey anlamadım ben.
Ahmet amca gülerek:
-Daha bitmedi.Size bir haberim var çocuklar.
Merve:
-Neymiş o?
Ahmet amca:
-Son koruyucular sizsiniz.
Ağzımız açık kalmıştı.Donup kaldık.Şimdi biz gerçekten son koruyucular mıydık?
Daha sonra Ahmet amca bize kuş dili ile ilgili bir kitap verdi.
-Bu kitap kuş dilindeki bütün herşeyi anlatıyor.Bu kitabı ancak kuş dili ile çözebilirsiniz
Ben bu kadar anlayabildim.Sırları çözümlemek sizin elinizde.Ama bana ihtiyacınız olursa beni aramanız
ve buraya gelmeniz yeterli olur.
dedi ve bize telefon numarasının olduğu bir kağıt verdi.
Hemen telefonunu kaydettik ve Mervelere döndük.Mervenin annesi eve gelmişti.Hiçbir şey belli etmemek için hemen odaya kapandık.
Ben oturmuş harfleri ezberlemeye çalışıyordum.Emre ile Merve ise kitabı inceliyorlardı.
Biraz çalıştıktan sonra kitabı elime aldım ve karıştırmaya başladım.Bir sayfayı fark ettim.Üzerinde el işareti vardı.
Altında şunlar yazılıydı:''Ne zaman ki ihtiyacın olur birine,işte o zaman cesaretine güven ve beni çağır!''
Bu yazıdan birşey anlamamıştım.Kuş diliyle ilgili kitabı almak için eğildim.Sayfa kaybolmasın diye de elimi şeklin üstüne koydum
ve sıkıca kitabı tuttum.Birden etrafa ışıklar yayılmaya başladı...

8.Bölüm

Hepimiz çok şaşırmıştık.Birden karşımıza ışıklarla çevrili bir kapı çıktı.Sonra bu kapıdan çıkan biri bize doğru gelmeye
başladı.Bizimle aynı yaşta bir kızdı bu.Bana doğru baktı:
-Merhaba.
-Merhhhaabba.Şey bbenn....
-Korkmanıza gerek yok.Size hiçbirşey yapmayacağım.
Emre:
-Peki,sende kimsin?
-Ben,ışık krallığından geliyorum.Siz son koruyucularla birlikte ışığın gücünü korumak için,iyilik adına Angevil
ile savaşacağız.
Merve:
-Angevil de kim?
-Angevil kötülük kraliçesidir.O ışık krallığını yıkmak,ve kraliçe olmak için çabalıyordu.Bu yüzden koruyucular
kendilerini feda etmek zorunda kaldılar.Daha sonra sizler dünyaya gönderildiniz.Birer aile sizleri evlatlık
aldı.Sizler doğuştan özel güçleri olan insanlarsınız.Ve artık savaşma zamanı geldi.Angevil'i yenmek ve
Işık krallığını tekrar kurmak için sizler görevlisiniz.
-Ama Işık Krallığı nasıl yıkıldı?
-Angevil çok önceleri Işık Krallığı'na hizmet eden biriydi.Birgün isteyerek yaptığı yanlış sonucu
Kral Zeus onu cezanlandırdı.Angevil'in intikam isteği böyle başladı.Daha sonra Kral Zeus'u bir zindana hapsetti.
Onu öldürecek,ve böylece Işık Krallığı yok olmuş olacaktı.Ama son koruyucular hayattaydı.Bu yüzden Zeus'u öldüremedi.
Ama Zeus'un nerede olduğu bilinmiyor.O gizli bir zindanda hapsoldu.Angevil son koruyucuları yok edip,Zeus'u
öldüreceği günü bekliyor.Bu yüzden dünyaya çok güçlü bir grubunu gönderdi.Dena,Lusy ve Lora.Onlar
sizlerin çok yakınınızdalar.Çok dikkatli olmalısınız.
Emre:
-Pek ya sen ne yapacaksın?Bizimle mi kalacaksın?
-Evet ben burada sizi korumak için kalacağım.Sizin,güçlerinizi ortaya çıkarmanız için yardım edeceğim.
Buarada adım Lenna.Ama sanırım sizin gibi bir isim bulmam gerekecek.
-Evet bulman lazım.Bu arada ben Aslı,Emre ve Merve.
-Biliyorum.Sizin hakkınızda herşeyi biliyorum.
-Peki sana ne isim bulacağız?
Merve:
-Bence Hayal olsun.Sana da çok yakışır.
-Tamam bundan sonra adın Hayal.Seni hep böyle çağıracağız.Yalnız aklıma birşey takıldı.Bizim de isimlerimiz
farklıydı değil mi?
-Tabiki!
-Peki neler olduğunu biliyormusun?
-Senin adın Aslı,Lisa.Merve'nin Loreny ve Emre'nin Jeal.
Emre:
-Vay be çok karizmaymış!
-Emre!
Lenna'ya bir ev bulmamız gerekiyordu. Ahmet amca onun yanında kalabileceğini söylediğinde çok sevinmiştik.Lenna'ya okul formalarımızdan alıp onu Ahmet ammcanın evine bıraktıktan sonra evimize döndük.Sabah uyandığımda hareket edemediğimi fark ettim. Korktum...

Kimse beğenmesede koyayım dedim Aynalar İlk 9. Bölüm! 98875

En son Pinky* tarafından Paz Eyl. 06, 2009 5:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://the-chitchat.blogspot.com/
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın
Lakap : Gizzy, Giz, Zöö, Mew Cizem, Çizi, Gizi, Gizinaz, Deniz, Gizo, Lara

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Aynalar İlk 9. Bölüm!   Aynalar İlk 9. Bölüm! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 9:50 am

bayılıyorum senin bu senaryona ^^
+1
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Aynalar İlk 9. Bölüm!   Aynalar İlk 9. Bölüm! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 2:30 pm

Sağol Aynalar İlk 9. Bölüm! 805598
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Aynalar İlk 9. Bölüm!   Aynalar İlk 9. Bölüm! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:07 pm

9. Bölüm

Yoksa aynı şeyler beni mi bulmuştu?Gördüğüm korkunç yüzler,kabuslarım,herşey herşey yeniden mi
yaşanacaktı?Tekrar aynalara bakamaz oldum.Ama hissediyordum.Aynalar,onlar bana bir şeyden bahsediyordu...
Yavaşça kaltım ve banyoya girdim.Yüzümü yıkadım ve başımı kaldırdım.Aynaya bakmaya başladım.
O sırada arkamda bir yüz belirdi.Korktum.Arkama dönüp baktığımda ise kimse yoktu.Delirmiş olmam
fikri kafamda dönüp dolaşıyordu.Kendimi avutmaya çalıştım.Olmuyordu.Daha sonra Emre ve Lenna geldi.
Merve'yi alıp okula doğru yürüdük.
Emre:
-Aslı neyin var?Kötü gözüküyorsun...
-Sanırım en başa döndüm.Tekrar yüzler,kabuslar görmeye başladım.
Merve:
-Emin misin? İyi değilsen gelmeyebilirsin.
Kuruntularım mıydı bütün bunlar?Karar veremedim.Ama onlara anlatmaktan vazgeçtim.
Lenna:
-Gerçekten iyi misin?Bir şeyin var mı?
-Yo,hayır.İyiyim.Biraz kara bastım galiba... derken gülümsemeye çalıştım.Beceremedim.
Bu korkular beni yiyip bitirmişti adeta...Artık bunu Lenna'ya anlatmalıyım diye düşündüm.
Akşam okul çıkışında Lenna bana neyim olduğunu sordu...
-İyi misin Aslı? Bir kaç gündür çok kötü gözüküyorsun.
-Aslında...Ben geçen gün....Uyanmak istedim ama olmadı...Uyku felci diyorlar normalde.
Ama bu çok farklıydı.Bir ışık gördüm... Sonra,sonra kalkabildim... Neler oluyor Lenna!?
-Korkma Aslı... Bu çok normal.Gelecekten haber alıyorsun.
-Gelecek mi?
-Evet,sanırım güçlerin ortaya çıkıyor.
-Benim özül bir gücüm mü var?
-Sadece senin değil,Merve ve Emre'nin de.
-Peki benim gücüm ne?
-Gelecek... Senin yaşadığın bu olaylar sana gelcekten haber veriyor.. Ve en önemlisi aynalar... Aynalar sana geleceği haber ediyor.
Onlar kimi zaman gösterirken kimi zaman düşündürerek seninle iletişime geçiyor.
-Gerçekten mi? Ben şimdi geleceği görebiliyor muyum?
-Evet Aslı
-Peki Merve ve Emre'nin güçleri ne?
-Bunu daha bilmiyoruz.Güçleriniz yavaş yavaş ortaya çıkacak.Şuan tam olarak bir özel gücün yok.
Yakında daha da güçleneceksin.Geleceği,olacakları tamamen göreceksin.Merve ve Emre içinde durum böyle.
Onlar da bir süre içinde güçleri ortaya çıkacak.Güçleri etkisini göstermeye başladığında bunu
anlayabiliriz...
-Anlıyorum.. Yani biz bu güçlerimizi kullanarak Angevil'i yeneceğiz.
-Aynen öyle...
-Bu iş gittikçe gizemli oluyor...
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Aynalar İlk 9. Bölüm!   Aynalar İlk 9. Bölüm! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:09 pm

harikaaa ^^ ♥️
bu tür sihirli şeyleri çok severim ups
zynp ~
Süper Üye
Süper Üye
zynp ~

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Aynalar İlk 9. Bölüm!   Aynalar İlk 9. Bölüm! Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 1:43 pm

Of çok güzel yaaa.
Harika bir senaryo ve müthiş bir planlama..
+1 !!! Aynalar İlk 9. Bölüm! 805598
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Aynalar İlk 9. Bölüm!   Aynalar İlk 9. Bölüm! Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:43 pm

Tşkler Aynalar İlk 9. Bölüm! 98875
EsRa
Süper Üye
Süper Üye
EsRa

Kadın
Lakap : Bugs,Bella.

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Aynalar İlk 9. Bölüm!   Aynalar İlk 9. Bölüm! Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:51 pm

Bence de çok güzel yazmışsın çok sevdim +1 <3
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Aynalar İlk 9. Bölüm!   Aynalar İlk 9. Bölüm! Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:53 pm

devaaağğmm xD
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Aynalar İlk 9. Bölüm!   Aynalar İlk 9. Bölüm! Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 3:50 pm

Biri kiltlesin bu konuyu :D
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Aynalar İlk 9. Bölüm!   Aynalar İlk 9. Bölüm! Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 12:01 pm

KİLİT!

Aynalar İlk 9. Bölüm!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!
» Bilinmeyen > Bölüm 1
» Sessizlik. - Bölüm 1
» Onu Gördüm[1.BÖLÜM]
» Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!