EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!

+5
eternalmoon.
Vishne
iRem..
zynp ~
& deryaa.*
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 200
Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Empty
MesajKonu: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 4:53 pm

Arkadaşlarıyla son kez vedalaşırken gözleri doldu Yağmur'un. Ve sıra en yakın arkadaşı Selin'e geldiğinde gözyaşların tutamadı. Artık hareket vaktiydi. Annesinin seslenmesi üzerine alıştığı hayatını geride bırakmak zorunda kaldı. El sallayıp arabaya bindi. Yeni bir şehir... Yeni bir okul... Yeni arkadaşlar... Yepyeni bir hayat... Alışabilecek miydi onlara da ? Selin'i gibi bir arkadaş bulabilecek miydi ? Yol boyu kafasını kurcalayan sorulara yanıt bulmaya çalıştıysa da başarılı olamadı. İzmir'i bırakmak ona çok zor gelmişti. Hey! İstanbul da nereden çıkmıştı. O İzmir'i seviyordu! İzmirdekileri seviyordu! İstanbul... Orası yabancıydı. Tanımadığı bir kentti. Gitmek istemiyordu işte. İs-te-mi-yor-du! Taşınmak için karar aldıklarında ona sormamışlardı ki! Taşınırken niye onu da taşıyorlardı. Suratını asıp dışarı bakınmaya başladı. Bir süre sonra açtı kitabını ve okumaya başladı. Kitap elinden kaydı... Ve uykuya daldı. Annesinin seslenmesi üzerine gözlerini açtığında, araba durmuştu. "Geldik mi ? " diye sordu Yağmur. Annesi evet anlamında başını salladı. Kapısını açtı, dışarı çıkası gelmiyordu. O da ne ! Mükemmel bir ev duruyordu karşılarında. Bu ev bizim mi ! diye düşündü kendi kendine. Karşısında duran bir ev değildi. Bir saray yavrusuydu! Soran bakışlarla annesine baktı. "Bu ev bizim mi ?! " Evet evet. Onlarındı. Bir heyecanla arabadan indi. Eşyaları taşımaya yardım etti. Sıra odasını seçmeye gelmişti. 2 kattaki odaların tümüne tek tek baktı. Ve kararını verdi. Boğazı en güzel gören oda onunkiydi. Birkaç gün evi yerleştirmekle geçti. Herşey yerine oturduğunda artık mutluydu. Bir apartman dairesinden sonra bu ev harikaydı. Tüm eşyaları da yenilenmişti üstelik. Odasındaki eşyalar baştan aşağı değişmişti. Artık okulunu görmeye gidecekti. Bir kolej! Okulu gezdi, kaydını yaptırdılar. Artık okula gitmek onun için bir zevk olacaktı. Evlerine döndüler. Annesi ve babasının konuşmasına kulak misafiri (!) oldu. Bir çalışan kadından bahsediyorlardı. Yok artık! Yağmur hayal ettiği yaşamını yaşamakla meşguldü. Gel zaman, git zaman... Artık okul dönemi başlamıştı. Okulun ilk günü okula giderken Yağmur'un içinde tuhaf bir heyecan vardı. Herkesin kurulmuş bir düzeni olmalıydı sonuçta. Yağmur'u aralarına alacaklar mıydı ? Sınıfının kapısından içeri ilk adımını attığında herkes ona baktı doğal olarak. Tüm ilgileri çekmek normalde hoşuna gitmezken tuhaf bir şekilde hoşlanmıştı bundan. Yeni telefonuna bir mesaj geldi.
Oralar nasıl ? Bugün okulun ilk günü. Umarım alışabilirsin. Seni gerçekten çok özledik. Çıkışta ararım konuşalım. Kimdi bu ? Numara kayıtlı değildi ki ? Özlediğinden falan bahsediyordu üzerine. Neyse... Yanlış numara herhalde diye düşündü ve boş bulduğu bir sıraya oturdu. Yanına 2 kız geldi tanışmak için... Simge ve Beliz... Tanıştıktan sonra kızlar kahkaha atarak sınıftan çıktılar. Oradan bir kız seslendi "Onlara fazla takılma!" "Neden?" diye sordu Yağmur. Kız gözlerini devirdi. Dersler su gibi akıp geçti. Okul bitti. Ve telefonu çaldı...
"Alo ?"

En son & deryaa.* tarafından C.tesi Tem. 24, 2010 11:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
zynp ~
Süper Üye
Süper Üye
zynp ~

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 4:57 pm

Harikasın hayatım !!! Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 545296
Çok güzel bir anlatımın var ! smile
Acaba kim aradı ?? süzs
+1 smile
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 4:58 pm

Teşekkr ederim bitaneem. Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 545296
Teşekkr ederiim. (:

Kim acabaa ? Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 640716
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 6:00 pm

çok güzel yazmışsın Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 545296
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 9:34 pm

Teşekkr ederim meleğiim. Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 545296
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 9:35 pm

Kardeşim, gerçekten çok güzel olmuş Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 545296
SevgiLisi ararmış bi de Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 640716

~ Tabii güzel evi, koleji gördü unuttu :P
- Şaka bi yana arayı fazla açma kardeşim, devam. süz Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 98875
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 9:38 pm

O ev o kolej... Neler olucak bi bilseniz. Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 640716
Tamam kardeşiim. Yarın koyarım. (=
Teşekkr ederiim. <3
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın
Lakap : Rocq Meleqi

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 50
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 9:44 pm

Çok güzel olmuş devam Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 470985
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 10:00 pm

Teşekkr ederiim. (=
Yarın, ya da eve gidince yeni bölüm ;D
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 10:18 pm

Hadi bakalım bekliyoz yeni bölümü Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 98875
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 10:41 pm

Tamam o zamansa. (=
Çok bekletmem (=
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 7:57 pm

Kimdi bu ? Ses çok tanıdık geliyordu ama Yağmur bir türlü çıkaramadı. "Ah hayatıım. Ne kadar özledik seni bir bilsen!" demişti karşı taraftaki ses. Hayatım ? "Pardon?" diyebildi Yağmur. Ses biraz kırılmış gibiydi. "Ben Selin." dediğinde Yağmur utancından yerin dibine girebilirdi! "Se-selin. Çok özür dilerim. Telefonumu değiştirdim. Tüm numaralar silindi."
"Hey. Önemli değil. Sonra görüşürüz." dedi ve telefon kapandı. Yağmur en yakın arkadaşını nasıl tanıyamadığını düşündükçe kendinden nefret ediyordu. Ah. Kısa bir süre için tabi. 5 dakika sonra unutmuş, yeni arkadaşlarıyla mesajlaşıyordu. Belizle.. Hey! O kızla takılmamasını söylemişlerdi. Ama sözler kimin umrunda ? Yağmur devam etti. Ve buluşma kararı aldılar. Alışverişe gideceklerdi. Sözleştikleri saatte Beliz, Yağmur'u evinden aldı. Malum Yağmur yolları bilmiyordu. Yağmur, almaya Beliz'in tek başına geleceğini zannediyordu. Ama Beliz şöforüyle gelmişti. Onları gidecekleri yere bırakıp ayrıldı şöfor.. Tanımadığı sokaklar, bilmediği tabelalar... Yağmur hepsine dikkatlice bakıyordu. İstanbul kötü bir fikir değildi belki de ? Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan tam 4 saat dolaştılar. Bu süre zarfı içinde Yağmur'un aklına telefonuna bakmak gelmedi. Baktığındaysa tam 25 cevapsız aramayla karşılaştı. Annesi ve babası. Hemen aradı onları. İkisi de meraktan öleceklerdi neredeyse. Beliz'in şöforü Yağmur'u eve bıraktı. Yağmur eve girdiğinde anne ve babasının kötü bakışları altında kaldı. "Ne!? Bana niye öyle bakıyorsunuz ?" dedi. " Ne kadar merak ettiğimizin farkında değilsin galiba!" diye bir cevap aldı. "Baksanıza! Buraya gelmeyi hiç istemiyordum! Tanımadığım insanlar... Arkadaşsız olmak ne kadar zor biliyor musunuz! Arkadaş edinmek için onlara uymam gerekiyor ! Onlar bana asla uymayacak! Yeni olan benim! Bir izin verin de önce uyum sağlayayım. Ondan sonra bir gruba girdiğimde herşey düzelecektir. Biraz an-la-yış! Çok şey mi istiyorum. Biraz ya birazcık anlayış! " Bağırdıktan sonra, gözleri dolu bir şekilde odasına koştu.

En son & deryaa.* tarafından Salı Tem. 20, 2010 12:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
zynp ~
Süper Üye
Süper Üye
zynp ~

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 8:24 pm

Unutkan kız ya.. Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 11552
Bir de sanki biraz Meriç'i andırdı bana. ups
Bu arada İstanbul'a gelmemişler miydi onlar ? Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 11552
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 8:25 pm

Up. Karıştırmışım Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 640716
Düzeltiyorum, yok Meriçten çok farklı olacak bu. ups
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın
Lakap : Rocq Meleqi

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 12:50 pm

Çok güzel oluyor. Devam etmelisin smile
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 12:52 pm

Tesekkrler hayatım. (:
Devam ediceem tabiki.
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 11:40 pm

Eğer 1 yorum daha gelirse yeni bölüm. (=
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 350
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 10:32 am

Güzel olmuş :)
Devam et :D
http://the-chitchat.blogspot.com/
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 4:20 pm

"Tanrıım. Çok üzerime geliyorlar. Onlar hiç genç olmadılar sanki. Hayatları beni delirtmek üzerine tasarlanmış resmen! Tabii, ben eve tıkılayım bütün gün onlarla zaman geçireyim değil mi ? Yok öyle. Madem beni zorla başka bir şehre getirdiler, bunlara katlanmak zo-run-da-lar! Beliz'in ailesi gece dışarı çıkmasına bile izin veriyormuş. Benim Beliz'den eksiğim ne ? Beliz'in ailesinin benimkilerden fazlası ne ? " kendi kendine konuşuyordu Yağmur. O sırada kapının önünde durmakta olan annesinden haberi yoktu. Ama annesi Yağmur'un tüm düşüncelerini duymuş, koşar adımlarla aşağı inmişti. Eşine bakarak " Kızımızın artık büyüdüğünü kabullenmemiz gerekiyor sanırım. İstekleri.. Hayalleri... Çok değişti. Bizim de onunla birlikte değişmemizi gerektirecek kadar çok.. " "Yapma hayatım. O daha küçücük bir çocuk!" diye karşılık verdi Yağmur'un babası. Ama içten içe, kızının büyüdüğünü düşünüyordu. Onun tahmininden daha çok büyüdüğünü. Ama kabullenemiyodu minicik olmasına alıştığı kızının "genç" bir kız olmasını. İkisi de derin düşüncelere dalmış, hiç konuşmazken Yağmur aşağı indi. "Ben bu gece dışarı çıkmak istiyorum!" İkisinden de ses yok.. "Heey! Size diyorum!" Ses yok.. Bu sefer Yağmur gidip annesine dokundu. Ürpererek kendine gelen annesi sorar bakışlarla Yağmur'a bakıyordu. "Gece diyoruum. Dışarı çıkmak istiyorum!" Ebeveynler birbirlerine baktıktan sonra babası olur anlamında başını salladı. Yağmur şaka falan zannetti birden. Ama yok, oldukça ciddi görünüyorlardı. İlk defa gece bir arkadaşıyla dışarı çıkacaktı! Hemen odasına koştu, Beliz'e mesaj çekti. E o dünden razı zaten. Yine gelip onu evinden aldı. Ama bu sefer tek başınaydı. Beliz'in üzerinde siyah straplez bir bady, altında beyaz kısacık bir şort vardı. Abartılı makyajıyla tüm ilgileri toplayabilecek kadar güzel olmuştu. Hele o parfümünün kokusu.. Ama Yağmur da fena sayılmazdı. Birlikte bir yerlere daldılar. Sonra Beliz saatine baktı. Yağmur, eve gitme saati falandır herhalde diye düşünürken "Gece şimdi başlıyor bebeğiim." cümlesi üzerine şaşıp kaldı. Gece ? Yeni mi başlıyordu!

En son & deryaa.* tarafından Perş. Tem. 22, 2010 7:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
NicoLétta
Üye
Üye
NicoLétta

Kadın
Lakap : Uzatma .p

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 7:12 pm

Yeni bölüm istiyorummm smile
Kalın yazar mısın lütfen? Hikayen çok güzel 3 bölümü de bir çırpıda okudum Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 545296
http://photoshophelp.getgoo.us/forum.htm
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 7:56 pm

Biraz yorum gelirse yeni bölüm de geliir. (=
Kullandığım yazı font'una kalın hiç hoş durmuyor. ups
Teşekkr ederim canııım. Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 545296
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 12:17 pm

Yorum gelecek mi Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 883858
Yoksa kendi kendime yazmaya mı devam edeyim Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 883858
NicoLétta
Üye
Üye
NicoLétta

Kadın
Lakap : Uzatma .p

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 12:21 pm

bekliyorum m m m Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 159721
http://photoshophelp.getgoo.us/forum.htm
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 12:21 pm

Sağol canım. ups
Zaten 3. bölüme 2 yorum geldi, ikisi de senden. Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 640716

~ Nyse en azından farklı 1 kişi de yorum yaparsa 4. bölüm Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 883858
Moonlight
Aktif Üye
Aktif Üye
Moonlight

Kadın
Lakap : Meto, Mytop, Maytap, Ayışığım, Ay Surat

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!   Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 3:43 pm

Mızmızlanma be!
Anlatım şekline ölyim Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 291823
harika olmuş Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 291823
devaam Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm! 291823

Yeniden Doğuş~ 5. Bölüm!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» İçimdeki Şeytan | 1. Bölüm
» Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!
» Bilinmeyen > Bölüm 1
» Aynalar İlk 9. Bölüm!