EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi

+3
iRem..
& deryaa.*
Vishne
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın
Lakap : Rocq Meleqi

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 50
Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Empty
MesajKonu: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:23 pm

Kamp Ateşi

Onu " Menekşe Kampı"nda tanıdım. Bir kaç yıl o kadar güzel geçti ki...
Rüya gibiydi. Ama ya sonrası...
Tam bir facia gibi geçti...
Alkol,esrar,altın,polis,karanlık,hastahane...
Facia gibi geçen 10 yıl.18'li yaşlarını ona verdim ben. O ne yaptı? Beni çamura sürüklemekten başka hiçbir şey...

Birkaç yorum sonra burada.Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  617979
*Sümeyye özür diliyorum senden.
- Konuyu seçmeme yardım ettiği ve senaryonun ismini bulduğu için sümeyye'ye teşekkür ediyorum.

En son Vishne tarafından Ptsi Tem. 26, 2010 8:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:53 pm

Merakla bekliyorum hayatıım. süz
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 4:01 pm

Seni fazla meraklandırmayalım. smile

1. Bölüm - Tanışma
Okullar kapanmıştı.Önümde koca bir yaz tatili duruyordu ama ben huzursuzdum. Bu tatili de ailemden ve evimden uzakta geçirecektim. Neden mi? Çok basit. Kiwa ile birlikte kampa gideceğiz. Bu da tatil mi? Sıkı bir kamp. Neymiş derslerim iyi değilmiş, disiplinsizmişim, sorumluluk duygum gelişmemiş,miş,miş,miş,miş... Hepsi saçmalık. Bu kampa gitmeyeceğim. Ablam, annem ve babam tarafından rahat bırakılmış ve umursanmıyor. Ben küçük olduğum için tüm ilgi benim üzerimde.Her ay bana para gönderiyorlar.Ama dikkatli harcamam için defalarca uyarıyorlar. Sanki bana güvensizliklerini göstermek için herşeyi yapıyorlar. Aslında bana gösterdikleri ilgi veya özen değil.Ama nitelendirecek söz bulamıyorum.
Kiwa eşyalarını topladıktan sonra yanıma geldi. Bense otogarda oturmuş boş boş etrafı izliyorum. Yanıma oturdu.
- Hey. Neyin var senin Lisa?
- Sorun yok iyiyim. Sence bu kamp nasıl geçecek?
- Bilmiyorum ama Tom'da gitmişti geçen sene. Güzel kızlar ve yakışıklı çocuklar olduğunu söylüyodu.
Yakışıklı çocuklar?! Bu bile beni heyecanlandırmıyor. Ama Kiwa çoktan kamp havasına girdi bile. Tanrım! Yaz tatilini ailesinden uzakta geçirecek olmasına rağmen hiç üzülmüyor. Ailesini çok severdi. Okula ilk başladığımızdan onlardan ayrılıyorum diye ağlamıştı. Ama şimdi. " Yakışıklı Erkekler" sözü onun aklını başından almış olmalı. Otobüs geldi. En öndeydi koltuklarımız. Yolu izleyebiliyoruz. Ama Kiwa daha yolculuğun en başında gözlerini kapatıp hayal kurmaya başladı. Ben sıkıntıdan patladım.

< 1 Saat 30 Dakika sonra>
Yolculuk sona erdi.Bu dakikadan itibaren kamptaydık. Bizim dışımızda kapıda bekleyen 10 kişi var. Kamp Öğretmeni Bayan Mary geldi. Herkesi "Menekşe Kampı" tabelasının altından kamp alanına sırayla gönderdi. Kiwa etraftaki erkeklere hayran hayran bakmakla meşgul. Ben kaçabileceğim bir yer arıyorum. Hey bu da kim?! Kimse kim çok yakışıklı. Acaba sevgilisi var mı? Rezil olmayı göz alarak çocukla tanışmaya gidiyorum.
- Merhabalar.
- Merhaba?!
- Çadırınızı yapmaya yardım edebilirim." Asıl amacım ona ne kadar yetenekli olduğumu göstermek.
- Tabii iyi olur. Tek başınıza mı geldiniz?
- Yoo. Hayır. Arkadaşım yanımda.
- İsmim Mark. Sizin isminiz nedir?
- Benim ismimde Lisa. Buraya disiplinsiz olduğum için gönderildim. Siz niçin burdasınız?
- Benim ailemde disiplinsiz olduğumu söyler. Geçen yıl kardeşim buradaydı. Döndüğünde bana burada geçen günlerini anlattı. Bayan Mary gerçekten çok disiplinli ve sinirli bir insanmış.Ama yeri geldiğinde yumuşakta davranabiliyormuş.
- Birşey söyleyebilirmiyim acaba?
- Tabii.
- Artık ciddiyeti bıraksak olmazmı?" Bunu tüm şirinliğimle söyledim. Böylece onu arkadaş moduna sokup o arada sevgilisi olup olmadığını öğrenmek istiyorum.
- Aslında olabilir. Ama seni tanımam gerekiyor. O zaman daha samimi olarak devam edelim?
- Olur.
Bana doğru yaklaşmaya başladı. Korktum. Bir anda elini...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 4:27 pm

GüzeeL .. Elinii ... :D :F Omzuna attı falan heralde ups
Devam güzel başlangıç (y.
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 4:30 pm

Hayır başka bişeler olcak smile
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 5:23 pm

Yorum yok mu??? Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  935593 Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  670287
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 200
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 5:44 pm

Eeeeeeeee ? ups
Elini.... ? Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  98875
~ Devam (Y.
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 5:53 pm

2 veya 3 yorum sonra yeni bölüm burada. Hepinize teşekkür ediyorum.
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 6:38 pm

Bekliyoruz. (:
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 6:46 pm

güzel olmuş
ama zaman ayarlamalarına dikkat etmen lazım
genellikle aynı zaman kiplerini kullanmaya çalış
Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  24148
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 7:36 pm

İlk başta Şimdiki zaman kullanmayı denedim ama olmadı. Artık -di'li geçmiş zaman kullanarak yazıyorum.

2. Bölüm- İlk Öpücük

Bir anda elini belimin yanındaki masada duran çekice uzattı. Heyecanlandım ve korktum. Ama çaktırmadan söze devam ettim.
- Sevgilin var mı?
- Hayır ama bu kampta olacak.
- O da nerden çıktı ? Bu kampta güzel kız var mı ki ?
- Şu an bir tanesi karşımda örneğin.
- Gerçekten mi? Bu bir iltifat mı?
- Evet hatta daha da ilerisi. Benimle çıkar mısın?
Beynim durdu. Hareket bile edemiyordum. Bir süre sonra kendime geldim. Kampın en yakışıklısı bana çıkma teklif etmişti.
- Efendim?!!
- Benimle çıkar mısın demiştim?
- Evet!!!
- Verilecek en doğru cevap bu olmalıydı zaten. " Gülümsedi. Bayan Mary'nin bizi görmediği bir zamanda beni kolumdan tutup geniş bir meşenin altına götürdü. Benim sırtımı ağaca yasladı. Dudakları dudaklarıma değdiğinde içimden birşeyler koptu. İlk öpcüğümün böyle bir yerde olmasını istemezdim. Ama O'na karşı gelmek içimden gelmiyordu. Bir süre sonra beni bıraktı. Kendimi kötü hissediyordum. O'nu ittim ve beni arayan Kiwa'nın yanına gittim.
- Hey nerelerdeydin?
- Meşe ağacının üstünden sizi izliyordum. Başım dönünce indim." yalan söyleyemesemde denemekte fayda vardı.
- Şimdi nasılsın?
- İyi değilim çadırda uzanıcam biraz. Bayan Mary çağırırsa haber verirsin.
- Peki tamam ama kendine dikkat et.
Çadıra gittim.

< 1 ay sonra >

Akşam olduğu için geceliklerimi giydikten sonra başımı yastığa koyup düşüncelere daldım. Bir anda çadırın fermuarı açıldı. İçeriye birisi giriyordu.
- Sen misin Kiwa?
- Hayır aşkım benim. Beni beklediğin biliyordum.
- Ne diyorsun be sen. Niye seni bekleyecekmişim ki?
- Çıkma teklifimi kabul ettiğin sabah yaşadıklarımızı devam ettirebilmemiz için. Şu meşenin altında olanları.
- Sana inanamıyorum. Böyle biri olduğunu bilseydim...
- Evet bebeğim bilseydin ?
- Seninle asla çıkmazdım!
- Bunları korkundan dolayı söylüyorsun bebeğim. Sende beni seviyorsun biliyorum. Bu gece herşey bitecek sen benim olacaksın. Korkma canın acımayacak!!!
- Hayırrr!
Gözü dönmüş gibiydi. Yavaş yavaş üzerime geliyordu. Aniden onu itip çadırdan çıktım. Kimse yoktu. Bayan Mary'nin çadırının yanına gittim. İçerisi bomboştu. Telefonumdan Kiwa'yı aradım.
- Kiwa nerdesiniz?
- Kamp bitti kızım sen nerdeydin?
- Çadırdaydım.
- Baktım ama yoktun. Bende otobüse binmişsindir diye aramadım.
- Otobüse bakmayı akıl edemedin mi?
- Baktım ama Bayan Mary " Biz gidiyoruz o kendisi gelir" dedi. Bende aramadım.
- Off Kiwa off. Neyse kapat sonra görüşürüz.
Şimdi tabana kuvvet kaçma zamanıydı. Ama anayola çok uzaktaydık. Belki bir kestirmeden otobüse yetişebilirdim. 2 kilometre uzakta mola yeri vardı. Ne kadar çabuk yetişirsem o kadar şanslıydım. Koşmaya başladım. Mark gözü dönmüş halde peşimdeydi. Elimden geldiğince hızlı koştum. Evet ! Yetişmiştim. Otobüs benim önümden mola yerine gelmişti. Kapılar açılır açılmaz içeri atladım ve Kiwa'nın yanına oturdum.

<1 Saat 30 Dakika sonra>

Eve dönmüştük. Otobüsten indim. Bavullarımı aldım ve Kiwa'nın inmesini bekledim.
- Kiwa
- Efendim?
- Bavullarımı aldığın için teşekkürler.
- Önemli değil." Dedikten sonra arkasını döndü ve gitti. Ben biraz oturmak ve dinlenmek istedim. Otobüsten bavulları alan insanlara bakarken birden O'nu gördüm. Olamaz.!! O buraya nasıl gelirdi. Hem de bizim otobüsümüzde. İnanamıyordum. Burada oturduğunu ise hiç söylememişti. Bavulunu alırken gözümün içine baktı. Hain bir gülümsemeyle beraber bana göz kırptı. Bavullarımı tuttuğum gibi yerimden kalktım. Koşarak eve doğru gittim. Herkesle selamlaştım. Yorgun olduğumu söyleyerek odama çıktım. Duş aldım ve üstümü değiştirip camımın kenarına oturdum. Camdan bakarken yine ...
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 8:15 pm

Yine onu gördün.. ups

Şimdi öncelikle, güzel ama bazı saçma şeyler var,
Örneğin yoklama almadan gidemezler. Hele bir öğretmen, o kendisi gelir diyemez. Ya da Kiwa onu otobüste düşündüyse, bavullarının da yanında olacağını tahmin etmesi gerekirdi. Ve koşarak otobüse yetişmesi ? Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  11552
- Bunlara dikkat etseydin gerçekten çok iyi.
Devam et. (Y.
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 5:15 pm

Oralarda saçmaladığımın şimdi farkına vardım ups

Onları uykuluyken yazmıştım herhalde o zaman saçmalamışımdır. Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  640716

Yorumun için teşekkürler 3. bölümde böyle birşey olmuycak diye umuyorum.

3. bölüm bittiğinde yeterli yoruma ulaşmış olursa koyacağım.
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 7:28 pm

(:
Aceleye gelmiş zaten belli.
Diğerlerinde böyle olmayacağına eminim ben. ;D
Devamını bekliyorum. (=
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 350
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 1:13 pm

& deryaa.* demiş ki:
Yine onu gördün.. ups

Şimdi öncelikle, güzel ama bazı saçma şeyler var,
Örneğin yoklama almadan gidemezler. Hele bir öğretmen, o kendisi gelir diyemez. Ya da Kiwa onu otobüste düşündüyse, bavullarının da yanında olacağını tahmin etmesi gerekirdi. Ve koşarak otobüse yetişmesi ? Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  11552
- Bunlara dikkat etseydin gerçekten çok iyi.
Devam et. (Y.

+1

Geliştirebilirsin, devam :)
http://the-chitchat.blogspot.com/
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Kamp Ateşi - 3. Bölüm Geldi   Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 1:24 pm

sağol emine.

işte 3. bölüm

3. Bölüm - Artık O'nunum

Camdan bakarken yine o... Mark buraya da gelmişti. Her yerde peşimdeydi. O gece camda bir ses duydum. Camı açıp aşağıya baktığımda Mark'ı gördüm.
- Lütfen sevgilim beni affet. Bir anda gözüm döndü sadece. Seni korkuttuysam özür dilerim.
O'nu affetim. 2 yıl çok eğlenceli geçti. Artık 20 yaşındaydım. Bir gün beni arabaya bindirdi. Seni çok gizli ama güzel bir yere götüreceğim diye. Bindik arabaya ve gözlerimi bağladı. Sanırım yarım saat yolculuktan sonra bir dağın tepesindeki mağaranın önüne geldik.
- Burada ne işimiz var ki bizim???
- Burası benim eskiden sıkıldığımda gelip saklandığım yerdi. Gelip sana göstermek istedim. Hadi içeri girelim.
- Ben korkuyorum.
- Yanındayım bitanem birşey olmaz. Seni korurum.
-Bende ondan korkuyorum ya zaten." dedim sessizce. İyi ki duymadı.
İçeri girdik. Çok karanlıktı. Biraz daha ilerleryince kırmızı ışıklar göründü. Bir süre sonra bir kapıdan geçtik. İçerisini kırmızı mumlar aydınlatıyordu. Kırmızı kalp şeklinde bir yatak ve iki yastık vardı. Sanki başka birşey için hazırlanmış bir odaydı.
- Buraya senin dinlenmek için geldiğini sanmıyorum.
- Gerçekten dinlenmek için gelirdim.
- Öyle olsun.
Koltuğa oturduk. Çok eski ama güzel olan kırmızı şaraptan iki kadeh getirdi. İçerken sarhoş olmadım. Ama sanki uykum geliyor gözlerim kapanıyordu. Üzerime bir ağrılık çöktü. Nerden bilebilirdim ki içkime ilaç koyduğunu.Bir kaç dakikadan sonra uyandım. Ama hareket edemiyordum. İstiyordum ama olmuyordu. Gözlerimi araladım. Oradaydı. Üstündekileri çıkarmakla meşguldü. Arkasını dönmüştü. Kafamı kaldırdım ve kendime baktım. Olamaz!!! Yatakdaydım ve çıplaktım. Ben niye çıplaktım?! Üstündekileri çıkarınca bana doğru yaklaşmaya başladı. Üstüme geldikçe geldi. Korkmaya başlamıştım. Bana sahip olmasını istemiyordum ama kolumu bile kaldıracak halim yoktu.

- Benim olacaksın güzelim!!!
- Ha... yı...rr... İs...te...mi.yorum!
Ama gücümü yettiremedim. Daha fazla gücüm yoktu. Olamazdı da. Sakinleştirici haplardan içirmişti bana. Bir süre sonra uyandım. Görünürde yoktu. Evet bana sahip olmuştu. Hiç istemediğim ve hiç sevmediğim biri bana sahip olmuştu. Bir an önce yataktan kalktım. Eski gücüm toplamıştım. Kıyafetlerimi giydim. Ayakkabılarımı da giydim. Koşarak mağaradan dışarı fırladım. Arkamdan dışarıya çıktı.
- Heey Lisa!!! Yolu bilmediğin halde nereye kaçıyorsun artık sen benimsin!!!
Evet artık bana sahip olmuştu. Ama ruhuma sahip olamazdı.
- Yolu bilmediğimi mi sanıyorsun!! Çok yanılmışsın!!.
Aslında haklıydı. Yolu bilmiyordum. Dağdan yola indim. Bir yandan ağlıyor bir yandan koşuyordum. Saçlarım kıyafetim hepsi dağınıktı. Ne halde olduğumu bile bilmiyordum. Tek bildiğim bir an önce Mark'tan kurtulmak istediğimdi. Bir süre sonra bir araba geçti önümden. Durdurduktan sonra şoföre bile bakmadan arabaya bindim. Tek istediğim Mark'tan biraaz olsun uzaklaşmaktı.
- Beni şehire kadar götürebilir misiniz? N'olursunuz. Yalvarıyorum.
- Tabii hanımefendi.
Bu sesi tanıyordum. Dikiz aynasından soföre baktım. Mark!!! Yanlışlıkla Mark'ın arabasına binmiştim. Mağaraya tekrar gidiyorduk. Arabanın hızına bakadan yolda kapıyı açıp atladım. Kıyafetim yırtıldı. Kolum ve vücudumun farklı yerleri kanamıştı. Önemli değildi. Koştum.Bir yola çıktım. Perişan haldeydim. Arabada geçmiyordu. Mark arabasıyla yanıma geldi.
- Geri dönebilirsin. Hala buradayım bebeğim.
- Hayır asla bunu yapmıyacağım.
- Sen bilirsin.
Yürümeye devam ettim. Ben hızlandıkça O da hızlanıyor beni takip ediyordu. Akşam oldu ben hala yolda O ise peşimdeydi. Uzaktan bir grup ışık gördüm. Çok uzaktaydı ama umutluydum. Adımlarımı hızlandırdım. Elbet Mark'ın arabasının benzini bitecekti. Sanki bu yol hiç bitmeyecekti.
Bir süre sonra Mark durdu. Benzini bitmiş olmalıydı. Işıklara ulaşmıştım ama bu kadar parlak ışık sadece bir tokadan çıkıyordu. Elime aldım. Saçıma taktım. Karşımda büyük bir ışık parladı...
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 2:17 pm

Evet, bu bölüm daha iyi olmuş (:
Devamını bekLiyorm.
Moonlight
Aktif Üye
Aktif Üye
Moonlight

Kadın
Lakap : Meto, Mytop, Maytap, Ayışığım, Ay Surat

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 2:30 pm

Lisa salak Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  98875 madem sevmyiosun neden gdiyosun ki onunla Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  98875 ayrıca hiç istemediğin biriyle "2 yıl" çıkmazsın ki Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  640716 malcık ya Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  640716 neyse devam güzel gidiyo ups
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 4:42 pm

Evet, güzel gidiyo. Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  291823 Lisaa Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  218963
Devam .. (:
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 6:12 pm

bu bölümde hatalarını azaltmışsın biraz
ve daha güzel olmuş Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  98875
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 7:07 pm

& deryaa.* - Teşekkür ediyorum. smile

Moonlight - Aslında seviyo ama korkuyodu böyle birşey olmasından ki korktuğu başına geldi ( tabii ki benim sayemde ups ) accık salak olduu doğru ama ups

S. knight * - sağol canım adını ve konuyu bulduğun için gerçekten sağol smile Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  545296

iRem.. - teşekkür ediyorum.

Yeni bölümü yazar yazmaz koyucam söz veriyorum Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  545296
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 8:55 pm

Rica ederim hayatım. Bekliyoruz Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  545296
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 10:43 pm

Sizi çok bekletmeden koymak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum.

4. Bölüm- Hayatımın Tercihi

Karşımda büyük bir ışık parladı. Bu ışığın içinden küçük bir pericik çıktı. Boyutu parmağım kadardı.
- Sadece 1 dilek hakkın var bu dilek senin hayatını iyiyede götürebilir kötüyede seçimini yap.
- Ne olursa olsun en yakınımda ki eve gitmek istiyorum.
- Bunu sen seçtin insan . Seçimini hayatını yaşa ve gör.
Işık büyüdükçe büyüdü. Bu sırada peri birşeyler fısıldıyordu. Birden gözlerim kamaştı. Bu yüzden gözlerimi kapattım. Açtığımda bir evin önündeydim. İçerden sesler geliyordu. Kapıyı tıklattım.
Tık tık tık tık...

-Kimse yok mu?
- Buyrun bayan?
- Bu gecelik burada kalabilir miyim. Peşimdeki katilden kaçıyorum da ?
- Katil?! Buralarda yoktur öyle birisi ama gidecek yeriniz yoksa burada kalabilirsiniz.
- Teşekkürler.
İçeriye girdim. İçerde kimse yoktu.Etrafta bira ve rakı şişeleri vardı. Boş bulduğum yere oturdum.
- Kola yada başka birşey içer misiniz bayan?
- İçimi ısıtacak birşeyler istiyorum.
- Mutfaktan getiriyorum. Bu arada bana isminizi bağışlar mısınız?
- İsmim Lisa.
- Tabii Lisa Hanım.
Mutfağa gitti. Geldiğinde elinde bir kadeh kırmızı şarap vardı. Nedense üzerinde küçük köpükler vardı ama aldırmadım. Yeni olduğundandır diye düşündüm. İçtim. İçtikçe başım dönüyordu. Uçuyormuş gibi oluyordum. Bir kaç yudumdan sonra buna alıştım ve hoşuma gitmeye başladı.
- Bunun içinde ne var? " Elimde olmayarak kikirdiyor , gülüyordum.
- Eroin güzelim eroin.
- O her neyse çok güzelmiş. " Aklım yerinde değildi.
- Evet çok güzeldir.
- Bunu kimden alıyorsun?
- Mark'tan. Şu dağın tepesinde evi var.
- Hahahaha. Çok sevindim. Artık gitmeliyim.
-Tabii bayan.
Kendimde değildim ama orda kalmak istemediğimi anlamıştım. Hazırlandım. Çok karanlıktı yada ben öyle görüyordum etrafı. Yürüdüm. Yaşadığım yere ne kadar uzak olduğumu yada kaç gündür buralarda olduğumu bilmiyordum. Sanki hafızam bomboş kalmıştı. Şu birkaç gün içerisinde o kadar çok şey yaşamıştım ki... Karşıdan bir araba geliyordu. Beni görünce durdu. Arabadan indi. Takım elbisesi vardı. Bu kişinin Mark olduğunu düşündüm ve kaçmaya çalıştım. Fakat sendeleyip düştüm.Kalktım. Gücümü toplayıp koşmaya çalıştım. Arkamdan bana yetişti.

- Hey Lisa sen misin?
- Sen Mark değilsin?!
- Efendim?
- Yok birşey. Ben Lisayım ama sen kimsin??
- Beni tanımadığını söyleme. Ben John.
- Üzgünüm ama seni tanımıyorum. John ismini daha önce hiç duymadım.
- Sen şimdi bana ablamı unuttum da dersin. Lonett'in eşiyim ben ablan hatırlamadın mı hala!
Şimdi hatırlamıştım. John diye bir sevgilisi vardı ablamın. Demek ki ben yokken evlenmişlerdi.
- Şimdi hatırladım özür dilerim.
- Önemli değil sen iyi misin? Kimden kaçıyordun?
- Uzun mesele. Sonra anlatırım.
- Seni eve bırakayım mı? Perişan haldesin. Ailende seni aramaktan bitap düştü.
- Gerçekten beni aradılar mı? Ah! İnanamıyorum. Onların beni sevmediğini sanıyordum.
Bu inanılmaz bir gelişmeydi ailem beni aramıştı. Tam da onların beni sevmediğini düşünmeye başladığım zamanda.
- Tabii ki Lisa. Onlar senin ailen. Arayacaklar. Hadi gel bin arabaya da eve gidelim.
Arabaya doğru yola koyulduk. Kıyafetimin yırtık olmasından utanıyordum. Sonuçta artık O benim eniştemdi.
- Sana ceketimi vereyim mi Lisa?
- İyi olur Enişte.
Ceketini aldım. Ellerimle önünü kapatıyordum. O ise sürekli bana bakıyordu. Kötü birşeyler düşündüğü belliydi. Aklım yavaş yavaş yerine geliyordu. İçtiğim eroinin etkisinden kurtuluyordum. Arabaya bindik. Ben arkaya otudum. Nereye gittiğimizi bilmiyordum. Bir süre yol gittikten sonra eve geldik. Annem camdaydı. Sanki birini bekliyordu. Bizi görünce kapıya koştu. Kapıyı açtı.
- Kızım " diyerek boynuma atladı. Eski annem değildi bu. Değişmişti...
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 12:47 pm

Bu bölüm hepsinden daha iyi (y.
Gelişiyorsun.(=
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi    Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 12:52 pm

Sağol Derya Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  805598
Gelişiyorum ve bölümlerde gelişiyor. Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi  218963
Gittiği yere kadar devam ettireceğim bölümleri ups

Kamp Ateşi - 5. Bölüm Geldi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Hayallerim ve Ben... 10. Bölüm Geldi!
» !!Gizem!!1.Bölüm Geldi!!!***
» Beşevler Sitesi *7. BÖLÜM GELDİ!*
» -Şafaktaki- 3.Bölüm Geldi ! + Karakter Resimleri
» Bilinmeyen > Bölüm 1