EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-

+5
iRem..
Moonlight
ßasak!!ßsk!!Mona!..
Mew.
ecmeL
9 posters
YazarMesaj
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın
Lakap : ecof

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 0
Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Empty
MesajKonu: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:42 pm

08.06.2009 ---------- Pazartesi
Dün 7. sınıfların SBS'si vardı. Aynı zamanda benim de. Aman hiç çalışmamıştım zaten. Girip sınava soruları şöyle bir okuyup, bi takım sonuçlar veripte çıktım. Kaç puan almışım falan hiç benim derdim değil zaten. Babamın parası çok. Özel okula gidicem. Orası belli. Hiç kendimi puan falan kasmama gerek yok. Neyse, şimdilik geçelim bunları. Sbs'den çıktığım gibi taksiyle eve gidip bez çantamı bırakıp yerine annemin geçen gün Levis'tan aldığı büyük beyaz çantayı aldım. İçine cüzdanımı (annem bana kredi kartını verdi.Günde 15.000 üstüne çıkmamak üzere harcayabilirmişim.) iPhone'umu, makyaj malzemelerimi falan koyup üstüme aceleyle Topshoptan aldığım taytı ve sarı elbiseyi geçirdim. Saçımı da yandan dağınık topuz yapıp hemen ayakkabılarıma bakmaya gittim. Beyaz adidaslarımı ayağıma geçirdiğim gibi kapıda beklemesini söylediğim taksiye bindim. Tabiki bu bana biraz para harcattırdı ve yol masrafı+bekleme süresi olarak 21 lirayı taksiciye verip indim. Şöförün bana ilginç ilginç bakması da cabası. Sanki bişey varmış gibi üstümde !! Koşarak alışverşi merkezine gittim ve kapıyı ittirdim. Nerdeyse hergün geldiğim için artık kapıdaki görevli bile beni tanıyordu. Hergün kimliğime bakmaktan ezberlemiş olmalı ki tam sensörlü kapıdan geçerken "Günaydın Lilya." İsmimi söylemesine ne gerek varsa. Üstelik bir de üstüne basa basa söylemişti adımı. Biraz gülümseyip kimliğimi elinden yırtarcasına aldım ve doğru ikinci kata çıktım. En son Converselerimi geçen ay almıştım. Yenisini almam gerekliydi ve merdivenlerin hemen yanındaki dükkana daldım. Sanki mağazadaki görevli ilk defa müşteri görmüştü. Direk yanıma gelip "Yardımcı olabilir miyim?" dedi. İstemiyorum kardeşim ya! Keyfime göre bakıcam ayakkabımı. Dudakklarımın arasından hafif bir mırıltıyla "Olur." çıktı. 1.30 saatin sonunda iki tane ayakkabı beğenmiştim. Yeterli param vardı. (hatırlatayım 15.000 lira). İkisini de paketlerine koydurup fiyatını ödedim ve tam karşıdaki dükkana gözlerim çakılı kaldı. Bu daha önce görmediğim burada bi mağazaydı!!! Claire's!! O kadar sevinmiştim ki tam gazla minik dükkana girdim. Her tarafta takılar,makyaj malzemeleri,tokalar,aynalar, çantalar vardı. Çanta demişken, girdiğim gibi gözüm bir çantaya takıldı. Dayanamadım, aldım. Belki bikaç takı falan da alırım düşüncesiyle diğer reyonlara daldım..

Tiki Kız Kimdir?
Adı:
Lilya
Lakabı:
Cupcake
Yaşı:
13
Boyu:
1.66
En iyi arkadaşları:
Beril,Kübra
Takıntıları:
Alışveriş,Film izlemek.
En sevdiği renkler:
Pembe,sarı,yeşil,turuncu,açık mavi

En son ecmeL tarafından Salı Eyl. 22, 2009 4:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:48 pm

Okumayanlar için 2. bölüm

Spoiler:
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:53 pm

Okumayanlar için 3. bölüm

Spoiler:
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:11 pm

YENİ BÖLÜM

22.09.2009
------------
Salı

Vallahi ne yalan söyleyeyim, tatil boyunca alışveriş yapmaktan, Paris'i,Londrayı, New York'u, Japonyayı falan gezmekten günlük falan yazmadım.
Japonya ne güzel şehirmiş valla hayran kaldım desem yeridir. Üstelik bir pasaj buldum ki çıkmak istemedim. Paristeki Sephora mağazasında kaldığım süre zarfının (8 saat) rekorunu kırabilmiş değilim hala.
Ne diyordum, aman neyse. Japonyada Türkiyede giyemediğim bütün uçuk kaçık kıyafetlerimi giydim. O kıyafetlerle Japonyada birçok iltifat aldığıma adım gibi eminim. Onları türkiyede giysem kesin deli derler bir de Tımarhaneye sokarlar vallahi.
Aman yahu. Tatil sürecinde annemin kredi kartına koyduğu (günlük) 15.000 liralık para miktarfını biraz arttırdım. Sonuçta tatildeydim ya. Okul yok bişey yok. Günde 20.000 lira harcayabilir oldum.
Ama harcayamadım tabii ki. 20.000 liranın en fazla 10.000'unu harcamıştım zaten.
8 gün önce New Yorkta yürürken (ve üstelik elimde 15 tane torba vardı.) biri bana çarptı ve Debenhams poşetimi yere düşürdü. Eğilip elime aldım ve ingilizce "Önüne baksana!" diye bağırdım.
Kız sinirle gözlüklerini çıkarttı (bana bir an için tanıdık gelmişti) "Yanlışlıkla oldu! Amma büyüttün!" dedi. Ben de sinirle "Kapat çeneni!!" dedim. Kız gözlerini kıstı ve "Sen benim kim olduğumu biliyor musun?" diye bağırdı.
Bu kız kendini ne sanıyor? diye düşünürken ben de "Peki sen benim kim olduğumu biliyor musun?" diye suratına çarptım.
Kız "Tabii ki bilmiyorum ha-ha" dedi. İşte o zaman onun kim olduğunu çakmıştım."
Hemen elimi uzattım ve "O zaman tanışalım, ben Lilya. Sen de Vanessa Hudgens olmalısın."
Kız iç geçirdi, gözlüğünü taktı ve sinirle yoluna devam etti.
Bu ünlüler de hiç çekilmez yaa.. Alt tarafı tanışalım dedim. Başka da birşey demedim.
Sanki kavga ettik ha..

[Ps: Bu bölümü çok sevdim Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- 640716 )
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın
Lakap : Gizzy, Giz, Zöö, Mew Cizem, Çizi, Gizi, Gizinaz, Deniz, Gizo, Lara

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:26 pm

V!!!!!!!!!!!!!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
süper olmuuşş *.*
ßasak!!ßsk!!Mona!..
Aktif Üye
Aktif Üye
ßasak!!ßsk!!Mona!..

Kadın
Lakap : Basosh,Tavşan!

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 6:32 pm

İnanamıyorum harikaa çok beğendiim!!
+1
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 6:20 pm

Teşekkür ederiimm Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- 805598
Moonlight
Aktif Üye
Aktif Üye
Moonlight

Kadın
Lakap : Meto, Mytop, Maytap, Ayışığım, Ay Surat

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 7:39 pm

Puahahah xD
Alt tarafı Vanessa xD
Süper olmuş! Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- 640716
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 8:05 pm

vaayy süper olmuşşş Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- 636636
+1 Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- 636636
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 3:29 pm

höt lan V'ye laf yok <.<
DiLoSsH
Yeni Üye
Yeni Üye
DiLoSsH

Kadın
Lakap : DiLoSsH

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 2:09 pm

ÇoK BeĞenDM Yenİ BölÜmÜnÜ SaBIrSzlIKLa BeKliOrM!!![b]
YoSsHia
Aktif Üye
Aktif Üye
YoSsHia

Kadın
Lakap : YoSsH

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 2:25 pm

Süper olmuş xD
Alt tarafı tanışalım dedim aa xD
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın
Lakap : Rocq Meleqi

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 50
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 4:04 pm

ayy süper sürekli takip edicem hep yaz smilesmile smile
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 5:57 pm

ecmel maalesef giremiyor siteye girdiği an babasına haber gidiyor o yüzden devam edemicek =/
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 200
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 12:37 pm

Ecmel ne olur buna devam ett. ups
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 3:35 pm

ups :F:tamam vakit bulayım,diğerini de bitireyim başlayacağım Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- 640716
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 200
MesajKonu: Geri: Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-   Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ- Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 6:02 pm

Bekliyoruum. *-*

Tiki Kızın Günlüğü- 4. Bölüm -YENİ-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-
» Aynalar İlk 9. Bölüm!
» Bilinmeyen > Bölüm 1
» Sessizlik. - Bölüm 1
» Yabancı... [Bölüm:5,Sayfa:4!]