EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-

+4
dygstark
eternalmoon.
Müqe
ecmeL
8 posters
YazarMesaj
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın
Lakap : ecof

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 0
İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Empty
MesajKonu: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 1:25 pm

Eveet, bu hikayenin ismi yok ups Bir anlık ilhamla yazdım, zaten pek uzun tutmayı düşünmüyorum. En fazla 5 bölüm sürer. Umarım beğenirsiniz İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 98875 Kısa bir bölümle başlayalım

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Nasıl olsa yakında bitecek." diye düşündü. Sadece ayın ışığının içeri girebildiği karanlık,küçük kulubedeydi.Saçları terden ıpıslak olmuş bir şekilde gözlerinin önüne düşüyordu. Bileğinden sıkıca tuttuğu kıza baktı. Başı arkaya düşmüştü. O kadar sıkı tutuyordu ki parmakları beyazlaşmıştı.
Bileği bıraktı. Kendinde olmayan kız nemli ve soğuk zemine düştü. "Yapacak hiçbirşeyim yok" dedi. "Özür dilerim."

~~~~~~~~

Louise bir arabanın bahçeye girdiğine emindi. Yattığı yerden kalktı ve pencerenin önüne yürüdü. Eli,pencerede iz bırakıyordu. Arabadan inen kişiyi görünce içini çekti.
"Geldi." dedi içinden. "Ne yapacağım?"
Shane arabayı kilitleyip hızlıca eve doğru yürüdü. Kafasını kaldırdığında Louise'in pencereden ona baktığını fark etti. Gözlerini kaçırdı. Ama kızın endişeli olduğundan emindi. "Yapacak hiçbişeyi yok. Kaçamaz. Maalesef."
"Yapacak hiçbirşeyim yok. Kaçamam" dedi Louise kendi kendine. Kaderini kendi elleriyle ölümüne güvendiği, yakışıklı bir çocuğa bırakıyordu. Panik yapmasına gerek yoktu. Kaçsaydı, kendini camdan atsaydı, ya da en kolayı bekleseydi sonunda mutlaka ölecekti.
"Ölümü bekliyorum" dedi. "Güvendiğim biri tarafından öldürülüyorum." Yere oturdu ve ayak seslerini dinledi.
"Saçlarının renginin doğal olarak koyu mavi olmasının olanağı yok değil mi? Görmek için can atıyordum. Keşke karşılaşma böyle olmasaydı."
Kapı açıldı ve gözleriyle karşı karşıya kaldı. "Mavi saçlar ve yeşil gözler. Güzel kombinasyon."
Zorluk çıkarmasının anlamı yoktu. Gözlerini kapadı ve duvara dayandı. Şimdi sadece onu taşıyan elleri hissediyordu. Tedirgin, ama sıcak.
İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 98875

edit: bayadır yazmamıştm,paslanmışım İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 640716

En son ecmeL tarafından Çarş. Tem. 21, 2010 6:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Müqe
Aktif Üye
Aktif Üye
Müqe

Kadın
Lakap : Müqedepp

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 1:35 pm

Hmm süz Gizemlii süzs
Özlemişim senin yazılarını okumayı İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 291823 Anlatımın çok iyi ya İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 291823
Merak ettim şimdi devamınıı süz
+1 süzs
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 1:38 pm

Sağool *-*
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 350
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 1:57 pm

Süppeeer İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 291823
Evet anlatımın çok iyi.
Merak ettim, devam :)
http://the-chitchat.blogspot.com/
dygstark
Aktif Üye
Aktif Üye
dygstark

Kadın
Lakap : Uuu, senseyşın! (artık kimse sensation demese de xD)

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 2:22 pm

"Sadece 16. bölümü izleyip kalkacağım" deyip 18. bölümden sonra "Bir daha asla müzik dinlemeyeceğim!!" falan demeye başlamıştım. Müzikal bölümleri geçiyodum falan. Hikayeni gördüm, okuyayım dedim de, yok lan hiç bir şey yapacak halim yok. -.-

İlk paragrafı okudum daha doğrusu girişi, sonra başım zonklamaya başladı bıraktım. Ama yine de yorum yazasım geldi xD
Güzel görünüyor. Anlatımın süper! Hiç de paslanmamışsın bence. Ben kaç aydır yazmıyorum, şimdi ne betimleme var ne bi şey. Gerçi eski hikayelerim de kötü gözükmeye başladı ya, neyse. Of ne diyorum ya... Neyse süpersin falan filan söyledim zaten biraz önce :D

Not: Biliyorum saçmaladım ama bir kere yazdıktan sonra silip baştan başlayamam -.-
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 2:49 pm

Teşekkürler *-*
Yeni bölümü akşama doğru koyarım :3
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 200
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 4:38 pm

Çok güzel ya. (y.
Ecof harika yazmaktasıın. (=
Vishne
Aktif Üye
Aktif Üye
Vishne

Kadın
Lakap : Rocq Meleqi

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 50
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 4:51 pm

Çok güzel yazıyosun ecmel devam etmelisin ups
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 6:34 pm

Teşekkür ederim arkadaşlar İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 545296

ve. ikinci bölüm :3 çok bekletmek istemiyorum, muhtemelen hemen bitireceğim birkaç gün içerisinde İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 98875

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Sürekli aynı şarkıyı çalmak zorunda mısın?" dedi Lousie. "Bunu dinlediğimde... ağlayacakmış gibi hissediyorum."
Arka koltuğa büzülmüştü. Shane'in tam çaprazına. Ona bakmak için böyle oturduğu halde kafasını camdan çeviremiyordu. Yağmur.
"Üzgünüm." diye yanıt verdi. Arabayı yavaş kullanıyordu. Sanki gitmek istediği yere hiç varmak istemiyor gibiydi.
"Üzgün olmana gerek yok. Şarkı.. Güzel."
"Seni götürdüğüm için üzgünüm." Yolculuğun sonsuza kadar sürmesini istiyordu. Oraya vardıklarında "Yağmur." diyecekti. "Yolda birsürü araba vardı. Yağmur yüzünden ilerleyemedik."
Boş otobana baktı. Ne kadar kalmıştı varmalarına? 10 dakika. Belki de 15.
"Louise-" cümlenin devamını getirmek istemiyordu. Ama kız kafasını ona çevirmişti. İlk defa. "Dayanamıyorum..." Gözlerine baktı.
"Ben de." diye yanıt verdi kız. "Senin elinde olmadığını biliyorum. Bilseydim, karşı koyardım." Yeşil gözler. "Aslında çabucak bitsin istiyorum. Seni görüp de ulaşamamak çok zor."
Bu son vuruştu. Shane frene basıp kapıyı açtı ve arka tarafa geçti. Louise'in yanına. Yağmur o kadar hızlıydı ki dışarıda kaldığı 3 saniye bile saçlarını ıslatmaya yetmişti.
İlk önce elini tuttu. Ona sarılması problem olabilir,Islanmak pek hoşuna gitmeyebilirdi.
"Problem yok." Shane'e doğru sokuldu. "Şuan senin dışında hiçbirşey umrumda değil." Diğer elini tuttu.
Louise'in gözlerine bakmak onu her zaman güçlendirmişti. Şu an hariç. Şimdi,daha çok güçsüzleştiğini fark ediyordu. Kafasını omzuna dayadı.
"Genelde kafamı koyan ben olurdum.Her zaman." dedi Louise, mutlu olmuş gibiydi.
Shane kızı kendine doğru çekti.
"Bunu yapmak istemiyorum."
"Sen yapmazsan başkası beni götürecek. Ve daha acı verici olacak. İkimiz için de."
"Kaçabilirdik."
"İkimiz birden ölürdük o zaman. Ölmeni istemiyorum."
Shane dudaklarını Louise'in çenesine yaklaştırdı. Sınırına ulaştığı apaçık belliydi. Onu öpmek ve öpmemek arasında kalmıştı. Tam ayrılacakken daha çok bağlanmak. Daha sonra daha çok acı çekmek.
Umrunda bile değildi. Kızı yavaşça öptü. Her şeyin olduğu gibi, yavaşça.
"Lise 2 değil mi?" dedi Louise. "İlk öpücük."
Shane kafasını öne eğdi.
"...ve Üniversite 2." Buruk bir gülümseme. "Son öpücük."
Kafasını toparlayan Louise Shane'i uzaklaştırdı ve yüzüne baktı.
"Gitmemiz gerekiyor."
"İstemiyorum."
"Ben de.."
Oğlan, kapıyı açıp öne geçti.

(kızı amma konuşturmuşum İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 640716 )
Müqe
Aktif Üye
Aktif Üye
Müqe

Kadın
Lakap : Müqedepp

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 6:47 pm

Valla iyi yazıyosun hee İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 880593
Gözümün önünde canlandı lan İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 880593
Devam devammm süzs
+1
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın
Lakap : Gizzy, Giz, Zöö, Mew Cizem, Çizi, Gizi, Gizinaz, Deniz, Gizo, Lara

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 7:29 pm

Vaayy süpersinnnnnn!! süzs
+1
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 7:30 pm

Bu bi; anlamadım yorum yazayım bari. yorumu mudur :3
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın
Lakap : Gizzy, Giz, Zöö, Mew Cizem, Çizi, Gizi, Gizinaz, Deniz, Gizo, Lara

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 7:42 pm

hayır. ups 2. bölümü okuyunca anladım. ups
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 7:47 pm

he iyi bari süz
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 350
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 10:07 pm

Vay canına harika xD
Bunlar birinden mi kaçıyor ne :P
Devam :)
http://the-chitchat.blogspot.com/
ciLem
Admin
Admin
ciLem

Kadın
Lakap : Çil, çilli, çile bülbülüm, çilek...

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 11:37 pm

Oha İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 670287
Neden ölmek zorunda yaaaaa İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 670287
Kanka süpersin farklı bi tarzın ve bakış açın var zihnimde bambaşka görüntüler ortaya çıkıyor senin yazılarını okuyunca İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 98875

+85 ups

Sülonun kaçması çok yazık.
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 11:39 pm

bana puan verilmiyo :/
Sağol kanka :3 dediklerine göre biraz karışık olmuş, kısa sürecek olması iyi oldu:3
sülo kaçmış gibi mi gözüküyo ikinci bölümde. ele verdim mi kendimi?
ciLem
Admin
Admin
ciLem

Kadın
Lakap : Çil, çilli, çile bülbülüm, çilek...

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 11:40 pm

Hayır msnde dedin yeni bölümlerin zor gelmesi çok yazık oldu İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 670287
Çok güzel be saçmalama. Gizemli. Bana karışık gelmedi pek belki de senin anlatımına alışkın olduğumdandır. İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 98875
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-   İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 11:41 pm

he tamaaam İsimsiz - 2. Bölüm -yeni- 291823

İsimsiz - 2. Bölüm -yeni-
1 sayfadaki 1 sayfası