EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ErikLii ,D

3 posters
YazarMesaj
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 200
ErikLii ,D Empty
MesajKonu: ErikLii ,D   ErikLii ,D Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 12:29 am

Ayın 5'inde Erikliye gittim ErikLii ,D 11552 Site tarzı bir yerde kalıyoruz. Bizim bulunduğumuz kısımda 3 daire var. Karşımızdaki dairede de benden 1 yaş küçük Gaye diye bir kız. Kendisi Keşanda yaşamakta. ups En baştan tanışmadık, konuşmadık falan. Bir gece 3 dairedeki 3 aile çarşıya çıktık. Orda ikimizde telefonlarla meşguldük. Mesaj falan ErikLii ,D 11552 Bir ara yanıma geldi. SBS'den konu açtı. Konu konudur abicim. Ordan oraya ordan oraya derkeen, biz bu kızla iyi arkadaş olduk. Aynı kafadan çıktık. Ve ertesi gece, bu sefer yanımızda aile olmadan sadece ikimiz dışarı çıktık. Saat 21:30 gibiydi çıktığımızda. Önce macun yedik, o tam bir felaketti. ups Saçlarımıza kadar her yerimiz macun olana kadar yedik en sonunda attık tabi. Ama nasıl attık ? ups Simdi gaye tam atıyordu ki DUUUUR diye bağırdım. ErikLii ,D 11552 hemen onu kaldırıma götürdüm. Susmasını söyledim. ups Sonra yanımızda duran aşırı güzel bir arabanın tekerleğinin altına kendi macunumu attım. ErikLii ,D 11552 onun önünde duran ve ondan daha güzel olan arabaya da Gayeninkini. ErikLii ,D 11552 Eğlenceli olmuştu. Eh tabi arabanın önünde durduğu evin balkonunda oturan araba sahiplerini farkedene kadar. Adam bize kötü kötü baktı. Terbiyesizleer. dedi ve biz tabanlara kuvvet. Ama Gaye bana nasıl saydırıyor. ErikLii ,D 640716
Neyse biz son gaz koşarken faytonlarla karşılaştık. At kişneyince de o kadar korktuk ki, bir çığlık basıp yolun karşı tarafına geçtik ve orda durmakta olan otobüse KÜÜÜÜÜÜT. ErikLii ,D 852246 Bunun üzerine bisikletle giden bir çocuk, sırf bizimle dalga geçmek için yolunu değiştirip yanımıza geldi. Ve pis pis sırıtıp "Beygirden korkulur mu beeeeeee." dedi. Bende o kadar korkuyorum ama gülüyorum da. Çocuğa baktım kötü kötü. Sanane beee. dedim. Çocuk baktı baktı gitti. ups biz devam ediyoruz yola. Biraz ilerde de çocuğun biri boncuk tabancasını sıkmaz mı ? ErikLii ,D 98875 Sanırım tüm sesimi kullanarak bir çığlık daha attım. Ve tüm insanların bize bakmasını sağlamış oldum. Anında yolumuzu değiştirip geri döndük. Ama kararlıyız eve gitmeyeceğiz. Saat 11'e geliyor. Bir tane bijüteri vardı yolumuzun üzerinde, aynı gün içinde 5 defa girdiğimiz. Oraya girelim dedik. O da yeraltında. ErikLii ,D 640716 Girmeye çalışırken iki bebek arabası ve biz trafiği tıkadık. :F Şöyle düşünün, zıt yönlere giden sabit hızlı [ ErikLii ,D 640716 ] iki bebek arabası geliyor bizde tam ortalarından geçmeye çalışıyoruz. Üstelik yan yana. ups Birimize bile geçmeye yer yokken, biz kol kola girmiş aralarından geçmeye çalışıyoruz. E haliyle geçemedik. Geri çekildik yol verdik falan. Aynı bijüteriye 6. kez girmenin verdiği onurla [ ya da utançla mı demeliyim ? ] girdik. Gaye tam hoparlörün olduğu yerdeki yüzüklere bakıyordu. Ve aniden yüksek sesli bir şarkının başlamasıyla beraber Gaye'yi arkamda bulmam bir oldu. Müzik sesinden bile korkacak durumdaydık. ErikLii ,D 11552 Rezil olmamızla beraber ordanda çıkmaya karar vermiştik ki, birden aklımıza 6. girişimiz olduğu geldi. Bir şey almadan çıkmak yüzsüzlük olur dedik. Hani şu uzun ip tarzı bileklikler varya onlardan almaya karar verdik. Gaye denedi çıkaramadı, benim çekmemle hepsi yere düştü ve o bölgedeki tokalar falan da. ups Hemen bileklikleri alıp çıktık. Eve gitmeliyiz artık diye düşündük ama ayaklarımız geri geri gidiyor. Neyse, en sonunda yorulduk dönüyoruz. Bizim eve doğru giderken bir yer var. Mek Danılts. Evet aynen böyle yazmışlar. Biz kopuşlaar. Tabelanın fotoğrafını çekmeye çalışıyorduk. Orada çalışanlara çaktırmadan. Ama biraz fazla belli etmiş olmalıyız ki orada çalışan amca oturdu fincanını kaldırdı ve bize poz verdi! ErikLii ,D 640716 Biz hemen kapattık telefonun kamerasını eve gidiyoruz koşar adımlarla. Amcanın yanından geçerken arkamızdan "E o kadar fotoğraf çektiniz bir röpörtaj yapmayacak mıyız ?" dedi ErikLii ,D 11552 Bir an eve asla varamayacağız zannettim. ups Gittiğimizde saat 12ye geliyordu. 2 buçuğa kadar da sohbet falan ettik.

~ Evet biraz uzun oldu. ups Ama cidden harikaydı.
Ve ASLA unutmayacağım bir geceydi. Okuduysanız teşekkrleer. (=

Not: Kişi, olay, ve saatler tamamıyla gerçektir. ErikLii ,D 11552
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
ErikLii ,D Empty
MesajKonu: Geri: ErikLii ,D   ErikLii ,D Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 11:41 am

ErikLii ,D 640716 ErikLii ,D 640716 olay üstüne olay

süper ya ErikLii ,D 640716 ErikLii ,D 640716
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
ErikLii ,D Empty
MesajKonu: Geri: ErikLii ,D   ErikLii ,D Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 1:59 pm

Geldi mi tam geliyor. ups
Ama o çocukla günlerce dalga geçtik, "Beygirden korkulur mu beeeeee. ErikLii ,D 640716"
zynp ~
Süper Üye
Süper Üye
zynp ~

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
ErikLii ,D Empty
MesajKonu: Geri: ErikLii ,D   ErikLii ,D Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 11:00 pm

Kopuksun derya ErikLii ,D 98875
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
ErikLii ,D Empty
MesajKonu: Geri: ErikLii ,D   ErikLii ,D Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 12:09 am

O gece eLimde değiLdi ama. ups
~ Bir şey de içmemiştim Allah Allah. ErikLii ,D 640716

ErikLii ,D
1 sayfadaki 1 sayfası