EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Öhöm. Fotoşopta çizim falan.

+2
ciLem
dygstark
6 posters
YazarMesaj
dygstark
Aktif Üye
Aktif Üye
dygstark

Kadın
Lakap : Uuu, senseyşın! (artık kimse sensation demese de xD)

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 0
Öhöm. Fotoşopta çizim falan. Empty
MesajKonu: Öhöm. Fotoşopta çizim falan.   Öhöm. Fotoşopta çizim falan. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 11:17 am

Son bi kaç gündür photoshop'ta çizim yapmaya, vector art'a, pop art'a, son olarak da anime karakterlerine merak salmış durumdayım! Bu yüzden Glee bile izlemiyorum, düşünün yav!!

Belki tiksinç yapıyorumdur, kendimi kandırıyorumdur bilemem. Konu bu değil. Konu, benim düzgün bi şeyler yapmadan bu merakı üstümden atamıcak olmam -.-

Baktım insansı karakter yaratmada kötüyüm, vektör art yapiim dedim. Bitmedi daha. Ama daha bitirmeden vazgeç(medim de başka bi şeyler olsun dedim)tim ve anime yaratmak istedim.

Sorun şu kiii; çocukken izlediğim Pokémon, Yu-Gi-Oh!, Avatar falan dışında pek anime izlememiş olmam.

Ve sizden istediğim de şuuuu; anime karakter resimleri, photoshop'ta yapım dersleri falan bulabilir misiniz şu Uzakdoğu cahili kardeşinize? Öhöm. Fotoşopta çizim falan. 291823

Edit: Okurken farkettim. İnsansı karakter saçma bi tabir olmuş. Demek istediğim insana çooook benzeyen, gerçekçi ama Brush Tool eşliğinde Photoshop'ta yapılmış çalışmalardı. Bilmem anlatabildim mi :D

Şu da bi örnek:

Öhöm. Fotoşopta çizim falan. E0aecfe9
ciLem
Admin
Admin
ciLem

Kadın
Lakap : Çil, çilli, çile bülbülüm, çilek...

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 200
MesajKonu: Geri: Öhöm. Fotoşopta çizim falan.   Öhöm. Fotoşopta çizim falan. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 1:22 pm

Vay vay vay çok güzelmiş. Ben de merak saldım bi ara, elle çizip bilgisayara aktardım ve photoshopta boyadım falan. Baya keyifli bi iş. Sen de öyle bişeyler yapabilirsin. Onun dışında bilgisayarda çizmek benim için oldukça zor bu yüzden hiç bi fikrim yok. ups Kolay gelsin, senden yeni çalışmalar bekliyorum bakalm neler çıkıcak süz
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Öhöm. Fotoşopta çizim falan.   Öhöm. Fotoşopta çizim falan. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 2:08 pm

Cok güzel bnce (Y.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öhöm. Fotoşopta çizim falan.   Öhöm. Fotoşopta çizim falan. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 5:07 pm

Evet, gerçekten güzel. (y* . Şahsen çalışmalarını merakla bekliyorum. Eminim sen de çok güzel yapıcaksındır. Çünkü sen bi işe başladın mı çok kolay ilerliyosun. Bu çok iyi bi şey. Öhöm. Fotoşopta çizim falan. 291823

En son S. knight * tarafından Paz Tem. 11, 2010 7:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
MesajKonu: Geri: Öhöm. Fotoşopta çizim falan.   Öhöm. Fotoşopta çizim falan. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 7:31 pm

bencede çok güzel olmuş devamını bekliyorum Öhöm. Fotoşopta çizim falan. 805598
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 350
MesajKonu: Geri: Öhöm. Fotoşopta çizim falan.   Öhöm. Fotoşopta çizim falan. Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 7:40 pm

Yalnız bunu Duygu yapmamış ki ups
Sizden çizmek için resim istemiş ve nasıl bir şey yapacağını başkasının yaptığı bir örnekle göstermiş :D

Sailormoonu çizebilirsin, kolay olur heralde :F

Öhöm. Fotoşopta çizim falan. 1127_sailor_moon_039

Öhöm. Fotoşopta çizim falan. 335918-sailormoon_large

Öhöm. Fotoşopta çizim falan. %5Blarge%5D%5BAnimePaper%5Dscans_Sailor-Moon_zephiris26_52676
http://the-chitchat.blogspot.com/
ciLem
Admin
Admin
ciLem

Kadın
Lakap : Çil, çilli, çile bülbülüm, çilek...

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Öhöm. Fotoşopta çizim falan.   Öhöm. Fotoşopta çizim falan. Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 10:27 am

Saçtaki blur efektini o yaptı sandım Öhöm. Fotoşopta çizim falan. 98875
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın
Lakap : ecof

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Öhöm. Fotoşopta çizim falan.   Öhöm. Fotoşopta çizim falan. Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 4:55 pm

Yok yahu. Duygu yapsa o resmi, bizden yardım ister mi sizce Öhöm. Fotoşopta çizim falan. 640716
dygstark
Aktif Üye
Aktif Üye
dygstark

Kadın
Lakap : Uuu, senseyşın! (artık kimse sensation demese de xD)

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Öhöm. Fotoşopta çizim falan.   Öhöm. Fotoşopta çizim falan. Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 5:43 pm

Yok yav. Sıfırdan yapılmış bi çalışma o. :D

Öhöm. Fotoşopta çizim falan.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Melody Eserleri - Yepyeni Bir Çizim -