EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

FlashForward

3 posters
YazarMesaj
Müqe
Aktif Üye
Aktif Üye
Müqe

Kadın
Lakap : Müqedepp

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 0
FlashForward Empty
MesajKonu: FlashForward   FlashForward Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:29 pm

FlashForward Flashforward2

FlashForward

Dünyada tüm insanlar birdenbire bayılır. 2 dakika 17 saniye boyunca baygın kalırlar. Baygınlıkları boyunca bulundukları zamandan 6 ay sonraki hayatlarında 29 Nisan 2010 günü saat 10:00'da (amerikan saati ile) ne yaşadıklarını görürler (daha çok gelecekte geçen bir anılarını hatırlar gibidirler). Kendilerine geldiklerinde dünyada birçok kaza ve patlama olmuştur. Zira, işleri başındaki ya da direksiyon arkasındaki birçok insanın bir anda bilincini yitirmesi çeşitli kazalara yol açmıştır. Başta fbi ajanlarımız Mark Benford ile Demetri Noh olmak üzere, dünya üzerinde birçok kişi bu olayın neden olduğunu anlamaya ve 29 Nisan'da ne olacağını, birbirlerinin gelecekteki hikayelerini birleştirerek bulmaya çalışmaktadır.

Arkadaşlar herkese tavsiye ederim mükemmel bir dizi FlashForward 470985 Benim daha çok konusu ilgimi çekmişti kurgu çok iyi valla süz İzleyin derim süzs

Not:Tanıtım alıntıdır FlashForward 253378
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın
Lakap : ecof

Kişi sayfası
FlashForward Empty
MesajKonu: Geri: FlashForward   FlashForward Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:53 pm

Abim izliyordu bunu. Çok güzel falan demişti ama ben anime izlemekten vakit bulamadım. Bir ara başlicam O_O
Müqe
Aktif Üye
Aktif Üye
Müqe

Kadın
Lakap : Müqedepp

Kişi sayfası
FlashForward Empty
MesajKonu: Geri: FlashForward   FlashForward Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:58 pm

Başla başla süzs 1. sezon bitti çıldırıcam çok felaket bi yerde bitti yaa FlashForward 636636
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın
Lakap : Gizzy, Giz, Zöö, Mew Cizem, Çizi, Gizi, Gizinaz, Deniz, Gizo, Lara

Kişi sayfası
FlashForward Empty
MesajKonu: Geri: FlashForward   FlashForward Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 8:04 pm

hmmm izlerim belki sağ ol asko :D

FlashForward
1 sayfadaki 1 sayfası