EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yalancısın Sen

4 posters
YazarMesaj
_hopqum_
Üye
Üye

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 0
Yalancısın Sen Empty
MesajKonu: Yalancısın Sen   Yalancısın Sen Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 11:46 am

Benim büyük beğeniyle izlediğim bir dizi sizlere de tanıtmak isterim..

----------------------------

Yalancısın Sen Yalancisinsenbl09bybayti

Bir yalan, bir aşk...

Erkekler, ne zaman aşka yakalanırlar?

Neden evlenmekten korkarlar?

Ömer yakışıklı, gününü gün eden, çapkın bir gençtir. Anne ve babası artık Ömer’in mürüvvetini görmek istemektedirler. Ömer’in haberi olmadan kafalarına göre gelin adayları bulup, oğullarını her seferinde komik duruma düşürdükleri randevular ayarlarlar. Bu durum Ömer’in canına tak eder. Diğer yanan Ömer karşı komşusu Nazan adlı genç, güzel ve iki çocuklu bir dulla tanışır. Nazan, iki çocuğu ve hafif üçkâğıtçı ağabeyi ile yaşamaktadır. Acil paraya ihtiyacı vardır. Ömer Nazan’la Benimle evlen der , ...daha doğrusu benimle evlenecekmiş gibi yap ve nikah günü geldiğinde ise ortadan kaybol! Çünkü Ömer "Çok sevdim ama nikah masasında terk edildim, bir daha evlenmeye cesaret edemem” deyip anne ve babasını evlendirme ısrarından vazgeçirmeyi planlamaktadır. Ve olaylar aynen Ömer’in planladığı gibi gelişir. Ancak Ömer’in yıkıldığını düşünen ve kendine zarar vereceğinden korkan anne babası oğullarını sık sık ziyarete gelecek ve bir gün kaçınılmaz olarak Ömer ile karşılıklı aynı sokakta oturan Nazan ile karşılaşırlar. Asıl film de buradan sonra başlar...

Şimdi de dizimizin oyuncularını tanıyalım:

Yalancısın Sen 88414864

Feride Çetin-Nazan

Yalancısın Sen 81128922

Serkan Kuru-Ömer

Diğer Oyuncular:

Gül Onat
İsmail İncekara
Aydoğan Temel
Sevim Gelembe
Aykut Taşkın
Somer Karvan
Gamze Gözalan
Bertan Ceylan
Karina Selin Gükrer

Ancak dizi bugün son bölümüyle ekrana geliyor...Diziyi pat diye bitirme kararı aldılar..Çok saçma..Atv'yi bu yüzden kınıyorum =D
[/b][/b]
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
Yalancısın Sen Empty
MesajKonu: Geri: Yalancısın Sen   Yalancısın Sen Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 12:21 pm

bir kaç bölümüne baktım
ama devamını izleyemedim
atv'de olduğu için
Paylaşım için Saol^^
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 350
Yalancısın Sen Empty
MesajKonu: Geri: Yalancısın Sen   Yalancısın Sen Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 1:37 pm

Bende izliyorum süper bi dizi. Çarşambaya aldıkları iyi oldu Yalancısın Sen 98875
http://the-chitchat.blogspot.com/
_hopqum_
Üye
Üye

Kişi sayfası
Yalancısın Sen Empty
MesajKonu: Geri: Yalancısın Sen   Yalancısın Sen Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:40 pm

Rica ederim =)

Yalnız Çarşambaya alındı ama bugün final bölümü..Ama aldığım duyumlara göre dizi başka bi kanala geçicekmiş
EsRa
Süper Üye
Süper Üye
EsRa

Kadın
Lakap : Bugs,Bella.

Kişi sayfası
Yalancısın Sen Empty
MesajKonu: Geri: Yalancısın Sen   Yalancısın Sen Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 5:32 pm

Finalse nasıl başka bi kanal geççek?
Bu arada ben de çok seviyorum hele ufaklıkları Yalancısın Sen 98875
_hopqum_
Üye
Üye

Kişi sayfası
Yalancısın Sen Empty
MesajKonu: Geri: Yalancısın Sen   Yalancısın Sen Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:12 pm

EsRa demiş ki:
Finalse nasıl başka bi kanal geççek?
Bu arada ben de çok seviyorum hele ufaklıkları Yalancısın Sen 98875

yaf bende tam anlamadım ama..atv final verdi diziyi ama zati son bölüm öle final gibi değildi yarım bıraktılar diziyi yalancısın senin bi fan forumunda birisi yapımcı firmadan bi yetkiliyle konuşmuş..o da başka bi kanala taşıma ihtimali olduğunu söylemiş..buna dayanarak öle dedim yani asılnda kesin olarak bi iblgim yok

Yalancısın Sen
1 sayfadaki 1 sayfası