EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayat Film Karesi & Bölüm 2

2 posters
YazarMesaj
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 200
Hayat Film Karesi & Bölüm 2 Empty
MesajKonu: Hayat Film Karesi & Bölüm 2   Hayat Film Karesi & Bölüm 2 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 4:27 pm

Lessie Hanım'ın gözleri şişmişti ağlamaktan. Eric Bey ise hala olayın şokunu atlatamamıştı. Tek prensesi Rosie tatile giderken yaptıkları kazadan payını oldukça fazla almıştı. Zaman 2 eş için oldukça yavaş geçiyordu. Kazanın üzerinden tam 4 gün geçmişti! Ama Rosie'den ses yoktu. Doktor koşarak Rosie'nin yanına gitti. Bu durum Lesie ve Eric'i fazlasıyla telaşlandırdı. 1 saat bir beklemenin sonucunda doktor dışarı çıktı. Eric Bey hemen doktorun yanına gitti. Lessie Hanım'ın ise yerinden kalkacak gücü bile yoktu. Doktor, kızlarının gözlerini açtığını ancak bir sorun olduğunu söylediğinde Lessie Hanım kalan gücüyle yerinden kalktı ve eşinin yanına gitti. Doktorsa sözlerini hiçbir şey hatırlamıyor... diyerek sürdürdü. İşte şimdi dünya başına yıkılmıştı Rosie'nin anne ve babasının. Sıfırdan başlamak ha ? 16 yıllık hayata sıfırdan başlamak.. Kızlarının iyi olması bir teselli gibi görünüyordu en azından. "Görebilir miyiz ?" diye sordu Lessie Hanım. Doktor evet anlamında başını salladı. "Ancak fazla durmazsanız iyi olur." Eric Bey eşinin elini tuttu. Birlikte prenseslerinin yanına gittiler. Rosie çevresine bakınıyordu. Anne ve babasını görünce ürperdi. Sonuçta ikisini de tanımadığını düşünüyordu. Korkak gözlerle Lessie Hanım ve Eric Bey'e baktı. Lessie Hanım kızına doğru yöneldi ve saçlarını okşadı. Tabi o anda Rosie çığlığı bastı. Eric Bey kızına korkmamasını, onların onun ailesini olduğunu söyledi. Ne ailesi? Bunlar mı benim ailem ? Yok artık. Rosie'nin çığlığını duyan hemşire hemen oraya gitti. Ve kızı yalnız bırakmalarının Rosie açısından daha iyi olacağını söyledi. Çıktıkları anda Rosie hafızasını zorladı. Ama boştu. Ne kadar uğraştıysa da ne o kadını ne de yanındaki adamı hatırlayamadı. Aile mi demişlerdi ? Yok canım. Biri bana oyun oynuyor heralde ? Rosie düşüncelerinin içinde boğulmak isterken kapı tıkladı. "Gel!" Kapının ardında duran oldukça yakışıklı bir çocuk! Bu da kimdi böyle ?

Fikir için Sümeyye'ye çok teşekkürLeer. x3 x3

En son & deryaa.* tarafından Çarş. Tem. 14, 2010 7:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın
Lakap : ecof

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Hayat Film Karesi & Bölüm 2   Hayat Film Karesi & Bölüm 2 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 5:05 pm

Güzel bir başlangıç. devamını bekliyorum :3
+1
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayat Film Karesi & Bölüm 2   Hayat Film Karesi & Bölüm 2 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 5:07 pm

Beğenmene çok sevindm hayatıım. <3
Devamı gelicek . (=
Biraz yorumdan sonra tabi. (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hayat Film Karesi & Bölüm 2   Hayat Film Karesi & Bölüm 2 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 6:54 pm

Süpersin kardeşim, devamını bekliyorum <3
Rica ederim [:

- De- vaam ! Hayat Film Karesi & Bölüm 2 545296
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayat Film Karesi & Bölüm 2   Hayat Film Karesi & Bölüm 2 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 9:48 pm

Tesekkr ederim kardesiim.
İlham veren sensiin. <3

2 yorumla mı de-vam Hayat Film Karesi & Bölüm 2 545296 Hayat Film Karesi & Bölüm 2 883858
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayat Film Karesi & Bölüm 2   Hayat Film Karesi & Bölüm 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 7:28 pm

Odaları karıştırmıştı herhalde ? Bu çocuk benim yanıma mı geliyor! Yok artık! Yakışıklı çocuk Rosie'e yaklaşmaya devam etti. Eee bu bana geliyor ? Yanlışlık yok değil mi !? "Ahh. Sevgilim." Hıı. Ne dedi ne dedii ? Sevgilim mi !? " Pa-pardon ? " " Hayatım. Beni de mi hatırlamıyorsun? " Aptal Rosie. Böyle bir çocuk unutulur mu. Tanrıım. Şu gözlere bak. Gerçekten sevgilim mi şimdi bu çocuk benim. " Hatırlayamıyorum! İsim neydi acaba ? " " Joe. Aşkıım. Gerçekten hatırlamıyor musun! " Hatırlamıyordu işte! Niye herkes üzerine geliyordu ki ? Rosie'nin gözleri doldu. Hayır anlamında başını iki yana salladı. Bunun üzerine yakışıklı Joe çok bozuldu. " Şey.. Gerçekten.. Kimseyi hatırlayamıyorum. İnsanları da geçtim, yaşantımı dahi hatırlamıyorum. Kim olduğumu adım haricinde bilmiyorum. Şimdi sen.. Ben..? " " Evet sevgilim. Sen ve ben tam 4 yıldır birlikteyiz. Önümüzdeki sonbahar da nişanlanıyoruz. " Rosie kendini iyice kötü hissetmeye başlamıştı. Neden neden neden! Bir iz bile yoktu. Beynini kurcaladı, kendini zorladı. Ama hayır. Bu çocukla ilgili hiçbir şey hatırlamıyordu. Neydi bu şimdi ? Rosie yavaşça uykuya daldı. Joe ise dışarı... Dışarı çıktığı gibi telefonuna sarıldı. Ve her kimle konuşuyorsa kızın hiçbir şey hatırlamadığını ve işlerinin çok kolay olacağını söyledi. Telefonu kapattığında suratınca pişkin bir gülümseme vardı. Oradan ayrılırken Rosie'nin anne ve babasıyla karşılaştı. Tabii, nerden bilsin onların "kız"ın ailesi olduğunu!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Hayat Film Karesi & Bölüm 2   Hayat Film Karesi & Bölüm 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 9:13 pm

Heyy Joee -_-
Vaay, annesi ve babasıyla karşılaşıcaak, heyecanlı bitirmişsin kardeşiim ups
Açıkçası heyecanlandım. Süpersin. Hayat Film Karesi & Bölüm 2 545296
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayat Film Karesi & Bölüm 2   Hayat Film Karesi & Bölüm 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 9:45 pm

Teşekkür ederim kardeşiim. (:
Hayat Film Karesi & Bölüm 2 545296
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: Hayat Film Karesi & Bölüm 2   Hayat Film Karesi & Bölüm 2 Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 7:10 pm

Yorumlar için teşekkür ederim Hayat Film Karesi & Bölüm 2 883858
Bir admin ya da mod. kilitlerse sevinirim.
:|

~ Yazmak için uğraşmama gerek yok sanırım.
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın
Lakap : ecof

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Hayat Film Karesi & Bölüm 2   Hayat Film Karesi & Bölüm 2 Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 11:50 pm

bu bölümü görmemiştim.
beğendim ama ilerde devam edersiin umarım.
+1

ve kilit

Hayat Film Karesi & Bölüm 2
1 sayfadaki 1 sayfası