EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yakın Arkadasım ~

4 posters
YazarMesaj
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 200
Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 6:59 pm

Smdi benim uzun süredr hoslandığım bi cock var. S.e. Bir de bizim okuldan yakın bir arkadasım var. Hatta kardesim dediğim biri. Ona da B.c diyelim. B.c ile cok uzun süreli bir arkadaslığımız yok. Aniden oldu ama gayet iyiyiz. Ve onu seviyorum. Ama ne olursa olsun ona s.e'den hoslandığımı söylemem. Söylemedim de zaten. Cünkü onlar arkadastı! Evet arkadastı. Ama geçen gün yani ben tatildeyken, bir arkadasım bana mesaj attı. S***h ve B***e cıkıyor!
~ Aslnda biliyordum. Bir gece b.c ile muhabbet ederken söylemisti. s.e ile cıkacaklarını ama cıkmazlar diye düşündm. Off.

~ Yakın Arkadasım ~  883858

gecen gün. B.c ile aramızda bir konusma gecti.
B.c -> tamam söylicem. :D Birce. :D
Direk kopyalayıp yapıstırıcam. (8 Temmuzda Bircenin kardesi doğdu)

Derya: Laaaaaaaaaaağğn. cok tatlı cağıLC****. hosgeldi dünyaya. (: söyliyim bak sana benzicek bu ama şunu da söyliyim senden güzel olcak

Birce: 0ff sımdıden pabucum dama atıldı lan
Facete bıle çağılın fotoyu koydum bnmkılere yorum bıle gelmıyo artk Yakın Arkadasım ~  640716

Derya: Aga ama çok tatlı

Birce: evett

Derya: evde yeni biriyle ilk gece garp miydi

Birce: yok bu gece bırlıkte olucaz. Yenı geldıler bgun eve hastamedeydıler. Yakın Arkadasım ~  98875

Derya: bircee. cok sevimli ya. Yakın Arkadasım ~  291823

Birce: 0ff bıde bana zor ölüyrm ona bakarken kucağıma alıyorm gozlerını acıyo oylee tatlı kı Yakın Arkadasım ~  291823

Derya: o bi büyüsüün. ablasından daha güzel olucak tamam mı ? ups

Birce: Tamamm Yakın Arkadasım ~  253378 Bgun semıh takıLıyo bana sen yasLanınca onu aLıcam, senden dha guzeL oLursada bırakıcam senı onunLa cıkıcam dye Yakın Arkadasım ~  640716

Derya: semihi kacırcan o zaman elden Yakın Arkadasım ~  359485

Birce: ahaha Yakın Arkadasım ~  9519 Yok be, ne çağıLı ne de semıhı koLay koLay bırakmam ben Yakın Arkadasım ~  9519
Misafir
Misafir

Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 8:35 pm

Off, kardeşiiim. Bi bu eksikti başınaa. Yakın Arkadasım ~  453780
~ Sevmiyorum işte o kızı. Bırakmasın S.E ' sini başına çalsın.
- E.S ' mi de başına çaldığı gibi. Yakın Arkadasım ~  670287

Bizim sevdiklerimize karşı zaafı mı vardır anlamadım ?
Açıkçası ilişkilerini onaylamıyorum. Tek kelimeyle ber- bat- lar !

Ve S.E ' nin senin olmasını diliyorum. Onun değil. of
Soruyorum acaba, eLimizden alması gereken başka biri kaldı mıı ? Yakın Arkadasım ~  883858
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 8:41 pm

Haklı olabilirsin kardesim.
Ama ben seviyorum o kızı.
Eğer benim s.e 'yi sevdiğimi bilseydi ve ona rağmen çıksaydı,
kırılırdım belki. Ama şimdi kırılmaya hakkım yok. Kızmaya hakkım yok.

Onun onaylamadığım ilişkileri var, ama tanıdıkça konuştukça anlıyorum onu.
O da sevebiliyor.
Simdi içimden ona kızmak gelse de yapamam.

- Birce, herkesin gözünde çok büyüttüğü bir kız. Ama değil işte. Ne senden farkı var ne benden. Tanınmış olmasının dışında bir de güzel olması..

O şu an mutlu.. Benim mutsuzluğumla mutlu belki, ama bunun farkında değil. Asla da farkına varmasını sağlamayacağım.
EsRa
Süper Üye
Süper Üye
EsRa

Kadın
Lakap : Bugs,Bella.

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 8:48 pm

Aslında söylesen Yakın Arkadasım ~  670287
Misafir
Misafir

Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 8:48 pm

Kardeşim asla farkına varmaması konusunda bi şey diyemem ama şuanda farkına varması pek bi şey değiştirmez açıkçası.
- İş işten geçip de söyledğin için sana kızıcaktır. Arkadaşlığınız tehlikeye giricektir.
* Her ne kadar onunla iyi bir geçmişimiz olmasa ve birbirimizden nefret ediyo olsak bile senin üzülmeni asla istemem.
Sen onunla arkadaşken mutlusun, o da seninle ..

~ Ama o S.e ile de mutlu. Senin hayal kurduğun şekilde.
-- Bu yüzden sanırım onunla pek fazla aşk hayatı konuşmasan senin için iyi olur.

Hem zaman her şeyin ilacıdır. Belki de zamanla araları bozulucaktır. Zamanlaa.. Belki de sen ve s.e .. Bilmiyorum işte. Za- man ! Kendine ve onlara biraz zaman tanı.
Tıpkı benim E.s ve ona tanıdığım koskoca 5 ay gibi. Ama umarım sonu iyi biten bir zaman olur. Sonunuz bize benzemez. Hem s.e ile hem b. c ile Yakın Arkadasım ~  291823

Edit : Kii B.c ile bir insanın benim gibi olması imkansız Yakın Arkadasım ~  640716
Artık o kız midemi bulandırıyor. Ve eskisi gibi güzel gelmiyor.
Çok popüler o ayrı mesele. Ama biz de popüleriz.. Unutmamam gereken bu nokta var. Nefretimi böyle kazandı o. Alttan almıcam artık onu. Yakın Arkadasım ~  883858
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 8:55 pm

Haklısın kardesim.

~ Evet şu an o benim kurduğum hayalleri gerçekleştirmekle meşgul.
Aşk hayatı.. Ona sadece ilk aşkımdan bahsettim.
Gerisini bilmiyor, bilmeyecek. Ha bundan sonrasını bilemem.

Asla sonsuza dek sürmeyecek ilişkileri. Bir noktada ip incelecek incelecek.. ve kopacak .
ama sonrasında artık hayatımda s.e'den eser kalmayacak.
ben ilk adımı attım, karar vermek.
Bir kere verdim kararımı, ondan vazgeçmek.

Az buz değil kardesim. Hatırlıyor musun, ondan ilk hoşlanmaya başladığım zamanları. Daha dersane bile başlamamıştı, hızlandırmalardaydık!
O zamandan beri zaman akıp gidiyor zaten. Ama artık tahammül gücüm kalmadı. Ben ilk defa birisini sevilmeden seviyorum. Sevmeden sevilmekten çok farklıymış. O çocuk zaten bana çok fazla.
Benimle takılmaz bile.

Edit: Güzelliğine laf edemem. Yakın Arkadasım ~  640716 çünkü bence GERÇEKTEN çok taş ups
Popüleriz evet. Ama asla onun kadar değil kardeşim. (:
oLsun, ihtiyacımız da yok zaten.
Misafir
Misafir

Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 9:06 pm

Evet kardeşim. Ben de hayatımdan E.s ' yi çıkarmaya kararlıyım zaten.
~ Hatırlamam mı kardeşim. O zaman ben de S.e' ye aşıktıım ups Benim o diye kavga ediyoduk. Daha sonra sen beni ondan vazgeçirmek için Ege' yle tanıştırmıştın. O lanet olası günden sonra ben de o çocuğa aşık olmuştm. Yakın Arkadasım ~  291823

- Lanet olası serserii Yakın Arkadasım ~  11552
- Ayrıca kardeşim yanılıyosun. Sena' ya bakmış insan sana mı bakmıcak ?

* Tamam ikisi de aşırı yakışıklı. Ama sen de güzelsin. Sorun orda işte ben güzel değilim. O yüzden işimiz olmuyo. Çocukla yüz yüze geldiğimizde saçlarım ÇOK kısaydı ve iğrençtim. Yakın Arkadasım ~  670287

Ayrıca ben ona B.C ' den ÖNCE göz koydum.
Nerde adalet? Hanımefendi istediğini gelip kapıcak mıı ?

* Hem E.S' nin sözü vardı. BENİMLE çıkıcaktı. Nerde o sözLeer ?

- Onun yüzünden iLk defa bir erkeğe duygularımı kendim söyledim ben. İlk defa iltifat ettim. Diğerlerinden ÇOK farklı olucaktı o. Bendeki değerini bilseydi.

Ama beyefendiler bizi tınmıcaksa biz de onları tınmıcaz kardeşim. ÇOKTA FİFİİ ! Yakın Arkadasım ~  670287
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 9:09 pm

Yanılmıyorum kardesim. Tamam bir aptallık yapıp Sena'yla çıkmış olabilir. Ama aynı aptallığı benimle çıkarak 2.ye YAP-MAZ.

* Evet ikisi de aşırı ötesi yakışıklı. Ama güzel olan sensin.

B.C... Ege Birce'ye göz koymuştu. Yakın Arkadasım ~  640716
~ Ama kardesim, haklısın. Her istediğini elde edebilmek güzel bir şey olsa gerek..

* Benim içimde sizin için hala bir umut var kardesim.
Sonucta Ege sana cıkıcaz demisti!

Misafir
Misafir

Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 9:13 pm

Ama sözünü tutmuyo kardeşiim. Yakın Arkadasım ~  291823
Tut- mı- cak !
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 10:59 pm

"S" iyi ol tamam mı Yakın Arkadasım ~  670287
Misafir
Misafir

Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 8:10 am

Geçmiş olsun. Yakın Arkadasım ~  852246
Moonlight
Aktif Üye
Aktif Üye
Moonlight

Kadın
Lakap : Meto, Mytop, Maytap, Ayışığım, Ay Surat

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 0
Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 12:21 pm

çok çok geçmiş olsun Yakın Arkadasım ~  670287
Misafir
Misafir

Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 12:23 pm

Sanırım iyileşmeye başlamış. Haberlerini aldım. Ve tır altında kaldığı doğruymuş. Gerçekten üzüldüm. Umarım biran önce kalkar ayağa. Eski s. olur. Yakın Arkadasım ~  670287
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 6:14 pm

Lanet olsun o tıra. Yakın Arkadasım ~  670287
ciLem
Admin
Admin
ciLem

Kadın
Lakap : Çil, çilli, çile bülbülüm, çilek...

Kişi sayfası
Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:41 pm

Öncelikle kızlar her satırınızı okudum. *-*
Birine karşı böyle şeyler hissedebilmek çok güzel bişey tadını çıkarın. Yakın Arkadasım ~  860915 Tamam, çocuk oralı olmuyor ya da başka bi arkadaşınızla çıkıyor olabilir işin iyi tarafından bakın biraz. *-*

Ayrıca o kız senin s.e'yi sevdiğini bilmiyor ki... Sizdeki nefret değil, kıskançlık ki her yerde ilgi çekebilen ve üstüne sevdiğim kişiyle çıkan bi kızı ben de kıskanır ve ondan nefret ederdim. Yine de onunla bi arkadaşlık kurabilmişsin.

Derya evet haklısın bi gün ayrılıcaklar hep böyle sürmicek ama o gün ne zaman gelicek ki? Bi de bu yanından düşün ve sen çok güzel bi kızsın üzülme kendini hırpalama demiyorum. Sadece umutsuzluğa kapılmamalısın... Aynı şey senin için de geçerli Sümeyyeee..

Kendinizi güzel göstermeye çalışmayın sizi olduğunuz gibi kabul edicek insanlarla arkadaşlık kurun inanın daha mutlu olursunuz.

Bu arada okul aşkı gibisi yok.. Tadını çıkarını klişe bi laf olsun diye söylemiyorum. Bu günleri arıcaksın. ^^ Ve artık karşımda umutsuz kızlar görmek istemiyorum! Herşeye inat mutlu olun sevmeye devam.

Barış. ups
Misafir
Misafir

Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:51 pm

Derya onu en başından beri seviyor, ben nefret ediyorum.
Ve tek neden e.s değil. Bana olan uyuzlukları..

Ayrıca ÇOK haklsıın hayatım.
Bu güzel yorumun için teşekkr ederiiz Yakın Arkadasım ~  545296

Barış. ups 2 :P
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın

Kişi sayfası
Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:54 pm

Öncelikle hayatım, her satırımızı okuduğun için teşekkürler.
Çünkü ben bile yeniden okumadım Yakın Arkadasım ~  640716
Evet bilmiyor, ve ben o kızdan nefret etmiyorum. ups

~ Yorum için de teşekkrler meleğiim. Yakın Arkadasım ~  545296
İyiki varsın. <3!
ciLem
Admin
Admin
ciLem

Kadın
Lakap : Çil, çilli, çile bülbülüm, çilek...

Kişi sayfası
Yakın Arkadasım ~  Empty
MesajKonu: Geri: Yakın Arkadasım ~    Yakın Arkadasım ~  Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:56 pm

Ne demek. Yakın Arkadasım ~  545296 muck

Yakın Arkadasım ~
1 sayfadaki 1 sayfası