EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim]

4 posters
YazarMesaj
elfhzl97
Aktif Üye
Aktif Üye

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 0
You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Empty
MesajKonu: You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim]   You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 8:23 pm

Arkadaşlar bu diziyi ben bir arkadaşım önermişti.Kore dizisi deyince 'Amaaan ne izleyeceğim ya' demiştim.Ama sonradan canım izlemek istedi.İlk bölümünden itibaren RESMEN diziye aşık oldum.Tüm gün bilgisayarın başında diziyi izliyordum.Ve tabii diziyi izlememin bir nedenide Jang geun suk'dı.Onu ilk gördüğümde öyle fazla etkilenmedim ama dizi içindeki hareketleri işte soğukluğu kimseye pas vermeyen havası vs. beni kendisine çekti.Belki buradada benim gibi Bu diziyi sevenler vardır ... :-)

You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Youre_beautiful

Konu : A.N.JELL adlı bir müzik topluluğunun kuruluşunu ve sahne arkasında yaşadıkları komik ve bir o kadar karmaşık olayları anlatan bir dizi var karşımızda.Başrollerinde Baby and Me'de karşımıza çıkan ünlü aktör, şarkıcı Jang Geun Suk ve Zoraki Prens'den tanıdığımız aktris Park Shin Hye var.

Hwang Tae Gyung (Jang Geun Suk)kırsalda yaşayan müzik aşığı bir gençtir ve bir gün en büyük hayalini gerçekleştirebilmek için büyük bir şans yakalar. Bir müzik grubuna seçilir hatta grubun lideri olur ancak ortada tek bir sorun vardır o da dördüncü üye eksiktir.Dördüncü üye de son anda bulunur.Bu Go Mi Nam'dır.Ancak şansızlığa bakın ki başına beklenmedik bir kaza gelir. Çaresiz kalan Go Mi Nam ayrı yumurta ikizi olduğu kız kardeşi Go Mi Nyu'yu (Park Shin Hye) erkek kılığına sokup kendi yerine koyar.Böylece gruba giren Go Mi Nam’ı zor günler beklemektedir. Kız olduğunu farkettirmeden bu üç yakışıklı erkekle aynı evi paylaşacak, kardeşi gelene kadar onun gibi şarkı söyleyecek ve grubun yaptığı her aktiviteye katılacaktır. Daha gruba katılışının ilk günü kız olduğu Shin Woo tarafından öğrenilir. Ama Shin Woo bu sırrı sadece kendisi için saklayacaktır. Daha sonra grup lideri Tae Kyung kızmızın sırrını öğrenecek. İlk başlarda çok tepki gösteren Tae Kyung sonradan sırrı saklamaya ikna olacaktır.
Oyuncular

Jang Geun Suk - Hwang Tae Kyung

You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Janghhhh

Park Shin Hye - Go Mi Nam / Go Mi Nyu

You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Parrk
Lee Hong Ki - Kang On Yu / Jeremy

You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Hongx

Jung Yong Hwa - Kang Shin Woo

You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Dddddm

UEE - Yoo He Yi

Bae Geu Rin - Sa Yu Ri (Fan klüp ün başkanı)

Kim In Kwon - Ma Hoon Yi (Mi Nam�ın menejeri)

Choi Ran - Choi Mi Ja (Mi Nam & Mi Nyu�un amcası)

Kim Sung Ryung - Mo Haw Ran

Jung Chan - Başkan Ahn

Choi Soo Eun - Wang Kko Di

You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] 08302009hongkidrama04

You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] 20091214_anjell_main2

You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Coverig

You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Anjell2

Not:Alıntıdır

ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın
Lakap : ecof

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim]   You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 8:26 pm

Biliyorum bu diziyi You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] 470985
Bölümleri elimde ama anime izlemekten vakit bulamadım bunu izleyecek. en yakın zamanda izlemeyi düşünüyorum ben de You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] 98875 +1
elfhzl97
Aktif Üye
Aktif Üye

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim]   You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 8:30 pm

^^ İzlemeni öneririm.İzledikten sonra yada izlerken dilersen dizi hakkında konuşabiliriz You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] 805598
Düşün diziyi o kadar çok beğendimki korece öğrenmeye karar verdim+Tabiiki koyu bir jang hayranıyım.Anla yani You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] 640716
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın
Lakap : ecof

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim]   You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 8:32 pm

haha tamam You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] 640716
elfhzl97
Aktif Üye
Aktif Üye

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim]   You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 1:21 pm

Başka yokmu izlemek isteyen You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] 77310
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
MesajKonu: Geri: You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim]   You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 1:23 pm

güzel yani bakarım belki ups
elfhzl97
Aktif Üye
Aktif Üye

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim]   You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 1:44 pm

^^ bak bak beğeneceksin You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] 253378
KoreanTurk
Yeni Üye
Yeni Üye
KoreanTurk

Kadın
Lakap : Gülsen

MesajKonu: Geri: You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim]   You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 7:10 pm

Arkadaşlar ben aranızda daha yeniyim.You are beautiful'u izlemeyi düşünüyorum.En büyük hobim Kore dizileridir.Bence biran önce personal taste'yi izlemelisiniz (bence mükemmel bir dizi:)
elfhzl97
Aktif Üye
Aktif Üye

Kişi sayfası
MesajKonu: Geri: You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim]   You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 8:23 pm

^^ a bende o diziyi izlemek istiyorum You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] 172291
Kalp kalbe karşıymış You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] 11552
Bu arada hoşgeldin You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim] 323708

You are beautiful (Korean drama)[İşte benim dizim]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benim şiirlerim