EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Unfabulous!

+6
ecmeL
KriStewartKolik-
dygstark
Mew.
Müqe
Moonlight
10 posters
YazarMesaj
Moonlight
Aktif Üye
Aktif Üye
Moonlight

Kadın
Lakap : Meto, Mytop, Maytap, Ayışığım, Ay Surat

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 0
Unfabulous! Empty
MesajKonu: Unfabulous!   Unfabulous! Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:55 pm

Unfabulous! Unfabulous_cast

Biraz uzun gelse de okuyun,aşağıdakiler copy paste yapmış olsam da hepsini okudum.Gerçekten harika bir gençlik dizisi!

Unfabulous bir Amerikan gençlik dizisidir. Nickelodeon Türkiye'de -TEENick kuşağında- saat 19.30'da yayınlanmaktadır. Orta okul öğrencisi Addie Singer'ın (Emma Roberts) ilk gençlik problemlerini ve kendini keşfetme yolundaki macerlarını konu alır. İlk 2 sezon Türkçe'ye tercüme edildi.Fakat,3.sezon hâlâ başlamadı ve Nickelodeon yetkililerinden herhangi bir haber gelmedi
Dizinin başlangıç müziğini -Addie'nin seslendirdiği şarkıları da yazan- Jill Sobule bestelemiştir. Dizi her ne kadar 16 Aralık 2007'de bitmiş olsa da bazı kaynaklara göre 4.sezon başlayacaktır.
Dizinin tüm bölüm adları "The" ile başlar.

Unfabulous başrol oyuncusu orta okul hayatıyla ilgili şarkılar yazan 13 yaşındaki 7.sınıf (3.sezonda 8.sınıf) öğrencisi Addie Singer (Emma Roberts). En iyi arkadaşları; modayla ilgilenen ve kendi kıyafetlerini tasarlayan Geena Fabiano (Malese Jow) ve okulun basketbol takımında oynayan, çevre dostu Zack'dir (Jordan Calloway). Addie'nin büyük kardeşi Benjamin(yani Ben) Singer (Tadhg Kelly) Juice adında bir barda çalışır ve oldukça çapkındır. Addie ve arkadaşları, hatta, neredeyse okuldaki herkes, okuldan sonra genelde Juice'ta takılır.
İlk sezon Addie,önceden bir sevgilisi olan Jake Bahari (Raja Fenske) adlı gençten hoşlanırken, ikinci sezon Randy Klein (Evan Palmer) ile çıkmaya başlar, fakat 2.sezonun sonunda Randy'den ayrılır ve hâlâ Jake'i sevdiğini fark eder. Birinci sezonun, bir bölümünde sadece ilk öpücüğünü yaşamak ve "Tiara Cooper'ın Öpüşenler Listesi"'ne adını yazdırmak için Eli Pataki'yle (Carter Jenkins) 2-3 günlük aşk yaşamıştır. Ancak öpüşememiştir.

Unfabulous dizisinin, film olarak (versiyon) yayımlanmış bölümleri ve açıklamaları.
The Perfect Moment
The Perfect Moment(çeviri:Mükemmel An) Unfabulous dizisi için çekilmiş iki kısımdan oluşan bir filmdir.İki bölüm sürdüğü için film olarak geçer.Addie 7.sınıfın son gününden beri Jake'i düşünmektedir,fakat daha sonra Jake ve Patti'nin sevgili olduklarını ve birlikte Çin Mahallesi'nde bir düğüne gideceklerini öğrenir.Addie'nin kardeşi Ben de Jen ile (yeni sevgilisiyle) Çin Mahallesi'ne gideceğini öğrenince o da gitmeye karar verir.Düğün gecesi Addie'nin anne-babasının evlilik yıldönümüdür ve birlikte Çin Mahallesi'nde bir yemeğe çıkarlar.Addie ve arkadaşları film izliyormuş numarası yaparlar,fakat anne-babası gittikten sonra Ben annesinin arabasını alır ve yola koyulurlar.Ben vitesli araba kullanmayı bilmediği için gitmeleri uzun zaman alır.Daha sonra Ben ve Addie'nin arkadaşları yollarını ayırırlar.Zack Çin restaurantında bir ıstakozu kurtarmaya çalışırken Geena da düğündeki garsonlardan birine aşık olur.Addie bir türlü Jake'le konuşma fırsatı yakalayamaz,bu arada Ben'in hapse girdiğini öğrenir ve gidip onu kurtarır.Düğün yerine geri döndüğünde herkes gitmiştir,fakat bit telefon sesi duyar ve bulmaya gider.Jake'in telefonunu bulduğunu fark eder ve Jake yanına gelir.Biraz knouştuktan sonra beklenilen an gelir ve Addie ile Jake ilk defa öpüşürler. Bu Addie'nin de ilk öpücüğü olmuştur. Havai fişekler patlar ve Addie mükemmel der.Geri dönerken Ben vitesli araba kullanmayı öğrenmiştir.Yoldayken telefonuna Jake'den bir mesaj gelir ve mesajda mükemmeldi yazar.
The Best Trip Ever
The Best Trip Ever (çev: Gelmiş geçmiş en iyi gezi),Unfabulous'ın ikinci TV Filmidir ve dizinin son bölümüdür. Addie ve arkadaşları, bu bölümde de çok da harika olmayan (unfabulous) hayatını mükemmel yapmak istemektedir ve okul gezisi için proje yarışması olduğunu görünce hemen buna katılır.Geena, Zack, Addie ve Jake'in hazırladığı "3 Günlük Gemi Gezisi" en iyi öneri olarak seçilir ve okul 8.Sınıflar için bu geziyi düzenlemeye karar verir.Fakat Maris, Cranberry ve Patti Perez, Addie'nin popüler olmasına dayanamazlar ve geziyi mahvetmek için ellerinden geleni yaparlar.Bu sırada Zack ve Geena birbirlerinden hoşlanmaya başlar,fakat Addie sevgili olmalarına her fırsatta engel olur,çünkü arkadışlıklarının bozulmasından korkar.Jake ise aralarını yapmaya çalışır,çünkü çok iyi bir çift olacaklarını düşünür. Addie,Geena'nın Zack'i unutması için eski sevgilisi sözde İtalyan Gioanni'yi bile gizlice gemiye getirir.Fakat Geen ve Zack sonunda bir çift olur. Bu arada gemi batma tehlikesiyle karşı karşıya kalır ve herkes Addie'yi suçlar,fakat herşey normalleştiğinde bu gezininin gelmiş geçmiş en iyi gezi olduğunu fark ederler,sonunda Addie'nin hayatı gerçekten de mükemmel(fabulous) olur ve Rocky Road Ortaokulu'nda bir efsane haline gelir..

Unfabulous! Unfabulous_and_More_Emma_Roberts
Müqe
Aktif Üye
Aktif Üye
Müqe

Kadın
Lakap : Müqedepp

Kişi sayfası
Unfabulous! Empty
MesajKonu: Geri: Unfabulous!   Unfabulous! Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:20 pm

her rastladığımda izliyorum çok güzel bi gençlik dizisi Unfabulous! 545296 paylaşım için saol Unfabulous! 545296
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın
Lakap : Gizzy, Giz, Zöö, Mew Cizem, Çizi, Gizi, Gizinaz, Deniz, Gizo, Lara

Kişi sayfası
Unfabulous! Empty
MesajKonu: Geri: Unfabulous!   Unfabulous! Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:11 pm

eskiden nefret ediyordum ama artık güzel geliyor ^^
Moonlight
Aktif Üye
Aktif Üye
Moonlight

Kadın
Lakap : Meto, Mytop, Maytap, Ayışığım, Ay Surat

Kişi sayfası
Unfabulous! Empty
MesajKonu: Geri: Unfabulous!   Unfabulous! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 11:00 am

Evet çok hoş bir dizi ^^
Ben ilk izlediğimde Emma Roberts'ı çok kıskanmıştım Unfabulous! 640716
Saçlarını,13 yaşında olmasına rapmen Türklere nazaran incecik vücudunu Unfabulous! 640716
dygstark
Aktif Üye
Aktif Üye
dygstark

Kadın
Lakap : Uuu, senseyşın! (artık kimse sensation demese de xD)

Kişi sayfası
Unfabulous! Empty
MesajKonu: Geri: Unfabulous!   Unfabulous! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 12:09 pm

Sağ ol xD

Bu kız Dylan'dan bir yaş büyükmüş o.O
KriStewartKolik-
Aktif Üye
Aktif Üye
KriStewartKolik-

Kadın

Kişi sayfası
Unfabulous! Empty
MesajKonu: Geri: Unfabulous!   Unfabulous! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 9:51 am

Sağol Mehtap *.*
Bayılıyorum bu diziye ya *.*
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın
Lakap : ecof

Kişi sayfası
Unfabulous! Empty
MesajKonu: Geri: Unfabulous!   Unfabulous! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 11:20 am

Çilemin bana izle izle diye eziyet yaptığı Dizi film Unfabulous! 640716
Ya Nickelodeon yok ki izleyemiyorum Unfabulous! 11552 Online bulursam izlicem ama Unfabulous! 11552
Güzele benziyor +1 Unfabulous! 11552
eternalmoon.
Süper Üye
Süper Üye
eternalmoon.

Kadın
Lakap : Emoş, Emo, Miyop, zekzek, zekican, kaka, vaka

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 350
Unfabulous! Empty
MesajKonu: Geri: Unfabulous!   Unfabulous! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 12:03 pm

Evet güzel bi dizi Unfabulous! 253378
Ama bende de Nickelodeon yok Unfabulous! 98875
http://the-chitchat.blogspot.com/
ciLem
Admin
Admin
ciLem

Kadın
Lakap : Çil, çilli, çile bülbülüm, çilek...

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 200
Unfabulous! Empty
MesajKonu: Geri: Unfabulous!   Unfabulous! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 7:06 pm

En sevdiğim dizilerden biri. 2. sezondayım. Unfabulous! 545296
zynp ~
Süper Üye
Süper Üye
zynp ~

Kadın

Kişi sayfası
Unfabulous! Empty
MesajKonu: Geri: Unfabulous!   Unfabulous! Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 1:00 pm

Bende izliyorum hep. Unfabulous! 11552
Paylaşım için sağol. Unfabulous! 11552
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 200
Unfabulous! Empty
MesajKonu: Geri: Unfabulous!   Unfabulous! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 10:53 pm

Bugn izledim ups
Güzl gerçekten. (=
zynp ~
Süper Üye
Süper Üye
zynp ~

Kadın

Kişi sayfası
Unfabulous! Empty
MesajKonu: Geri: Unfabulous!   Unfabulous! Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 10:55 pm

Hep izliyorum. Çok güzeel! smile

Unfabulous!
1 sayfadaki 1 sayfası