EveryTeen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Gençler Burada!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Evde Tek Başına xD

+6
Moonlight
EsRa
Müqe
KriStewartKolik-
Mew.
zynp ~
10 posters
YazarMesaj
zynp ~
Süper Üye
Süper Üye
zynp ~

Kadın

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Yarışma Puanı: 0
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:06 pm

Biz şimdi bir gün kuzenimle oturuyorduk. Kuzenim benimle yaş ve adı Ceren Evde Tek Başına xD 11552
Benim canım sıkıldı evde de kimse yok. Dedik dışarı çıkalım. Aldım ben voleybol topumu(gerçek) çıktık dışarı. Burada bir okul var bizim sokakta zaten. Neyse oraya girmeye cesaret edemedik. Hep erkekler var futbol basketbol filan oynuyorlar. Bizde yandaki otoparkta oynayalım dedik Evde Tek Başına xD 11552 Herşey iyi güzel top arabaya gelmesin mi! Aslında birşeyi yok arabanın fakat Ceren beni çekiştirdi ve "Bize bakıyorlar!!!!" dedi. Hemen kaçtık tabi. Bir apartmanın girişi yerin altındaymış hemen oraya saklandık biz. Adamlar hala bakınıyor diyor Ceren bana ups Neyse ondan sonra hava da soğuk. Mart'tayız ama üşüyoruz. Biz kapişonları takıp kaçmaya başladık Evde Tek Başına xD 11552 Ama nasıl kaçıyoruz ups Neyse en sonunda eve çıkalım dedik. Apartmana geldik anahtarı geçirdim ama açamıyorum. Biz tepiniyoruz yerimizde.. O araba sahibi adamda çıkmış dışarı bize doğru geliyor. En sonunda ben çektim bir açtım, kendimizi attık resmen apartmanın yerlerine. En sonunda eve geçtik. Oturuyoruz. Ev akşama kadar bomboş.. Biz o adamı gözlüyoruz. İşte adam arabaya filan vuruyor, birşeyler anlatıyor karşısında oturan adamlara. Dışardalar tabi :kk: Sonradan anladık ki adam bize gelmiyormuş ve turistleri gezdiriyorlarmış Evde Tek Başına xD 11552

Neyse biz oturuken evde bir ses duyduk Evde Tek Başına xD 159721 Ayak sesi resmen Evde Tek Başına xD 454728 Biz hemen evden çıktık dışarı. Ben ayakkabılarımı daha giymemiştim dışarda giyindim Evde Tek Başına xD 11552 Biz dışarıda kalmak zorundayız. Ama çok üşüyoruz dışarısı buz gibi Evde Tek Başına xD 935593 Sonra ısınma hareketleri yapmaya başladık bir sitede Evde Tek Başına xD 11552 Ben step yapıyorum Evde Tek Başına xD 98875 Ceren ellerini sürtüp üflüyor Evde Tek Başına xD 11552 Sonra baya bir zaman sonra eve girelim dedik. Birde son kat ev ups Napalım gireceğiz filan.. Apartmana girdik ve bir ses duyduk. Ya da ben duydum Evde Tek Başına xD 640716 Zar zor da olsa epey 2 saat kadar oyalandıktan sonra dışarda eve girdik. Evden sesler geliyor. Ayakkabıları çıkarmadık biz giyindik montlarımızı telefonları aldık yanımıza nöbet tutalım, birşey olursa kaçarız dedik Evde Tek Başına xD 11552 Ben elime kerpeden, şemsiye ve oda parfümü aldım Evde Tek Başına xD 11552 Ceren'de büyük şemsiyeyi alıp mutfaktaki balkona çıkıp orayı gözetledi Evde Tek Başına xD 11552 Bende kapıda duruyoru Evde Tek Başına xD 11552 Bir ara WC molası verelim dedik, kapı filan açık artık o kadar tırsıyoruz ki Evde Tek Başına xD 11552 Ceren nöbetteyken ben girdim, ben nöbetteyken Ceren girdi Evde Tek Başına xD 11552 Ondan sonra biz bir ses duyduk, her yeri elimizle kontrol ettik bir de garip gurup sesler çıkartarak. Ürkütücü olacağız ya ups Sonra dayanamayıp aşağı indik. Bekle bekle.. Kimse gelmiyor. Üşüdük donduk öldük bittik :kk: Birde babamları arıyorum ulaşılamıyor Evde Tek Başına xD 11552 Babamın telefonu kapanıyor çünkü bazen istemsiz ups Epeyce bir bekledik artık hava kararıyordu ki babamlar geldi sonunda Evde Tek Başına xD 11552 Biz tabi anlattık herşeyi.. Evde Tek Başına xD 11552 Ama bizde gülüyoruz kendimize ups

O gün bugündür hala gülüyoruz ups Geçen gün konuşuluyordu; Yarın doktora gidecekler, siz gelmeyin dediler. Bende dedim ki "Olmaz ben kalamam, korkarım Evde Tek Başına xD 11552 (Ceren'e dönerek) Hatırlamıyor musun en son olanları Evde Tek Başına xD 11552" dedim Evde Tek Başına xD 11552 İşte onu söylerkende bunu yazıyordum zaten ups Şu an Ceren de okuyor ve yaşadık yeni üyeler gelecek foruma bu olayı okumak için Evde Tek Başına xD 11552 Ceronimo ve yandaşları filan ups

Neyse bu kadar işte ups
İyi kopmalar Evde Tek Başına xD 11552
Mew.
Global Moderatör
Global Moderatör
Mew.

Kadın
Lakap : Gizzy, Giz, Zöö, Mew Cizem, Çizi, Gizi, Gizinaz, Deniz, Gizo, Lara

Kişi sayfası
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Geri: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:09 pm

süper yaa xD
ben de kafa bi' kuzen istiyorum xD
KriStewartKolik-
Aktif Üye
Aktif Üye
KriStewartKolik-

Kadın

Kişi sayfası
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Geri: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:11 pm

Muhteşeeeeeem xD
Aynen "G" ben de istiyorum xD
Ama hepsi benden büyük ühühüüh :'
Müqe
Aktif Üye
Aktif Üye
Müqe

Kadın
Lakap : Müqedepp

Kişi sayfası
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Geri: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:19 pm

ahuaha koptum süpersinizz Evde Tek Başına xD 640716 ups
EsRa
Süper Üye
Süper Üye
EsRa

Kadın
Lakap : Bugs,Bella.

Kişi sayfası
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Geri: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:23 pm

süper ya Evde Tek Başına xD 640716
Benim var Elosm Evde Tek Başına xD 805598
zynp ~
Süper Üye
Süper Üye
zynp ~

Kadın

Kişi sayfası
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Geri: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 2:28 pm

Teşekkürlerrr... Evde Tek Başına xD 805598
Moonlight
Aktif Üye
Aktif Üye
Moonlight

Kadın
Lakap : Meto, Mytop, Maytap, Ayışığım, Ay Surat

Kişi sayfası
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Geri: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:29 pm

Bunu LD'de de paylaşmıştın Evde Tek Başına xD 640716
Çok gülüyorum bu anına Evde Tek Başına xD 640716
ecmeL
Admin
Admin
ecmeL

Kadın
Lakap : ecof

Kişi sayfası
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Geri: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 4:36 pm

Süpersiniz ya Evde Tek Başına xD 640716 Her okuduğumda kopuyorum Evde Tek Başına xD 640716
zynp ~
Süper Üye
Süper Üye
zynp ~

Kadın

Kişi sayfası
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Geri: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 5:44 pm

Teşekkürler. Evde Tek Başına xD 640716
seLin*
Üye
Üye
seLin*

Kadın

Kişi sayfası
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Geri: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 10:54 pm

Süper ya :D Çok eğlenceli olmuştr Evde Tek Başına xD 98875
iRem..
Özel Üye
Özel Üye
iRem..

Kadın

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 300
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Geri: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 10:02 pm

Benzer olayları bende kuzenimle yaşadım
bunları okurken o anları gözümün önüne getirdim de Evde Tek Başına xD 640716
& deryaa.*
Özel Üye
Özel Üye
& deryaa.*

Kadın
Lakap : deryaS.

Kişi sayfası
Yarışma Puanı: 200
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Geri: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 12:05 am

öLmek üzereyiim. Evde Tek Başına xD 640716
zynp ~
Süper Üye
Süper Üye
zynp ~

Kadın

Kişi sayfası
Evde Tek Başına xD Empty
MesajKonu: Geri: Evde Tek Başına xD   Evde Tek Başına xD Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 10:57 pm

Ölmeee. Bana sen lazımsın. Evde Tek Başına xD 11552

Evde Tek Başına xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gülme Başına Gelir Komşuna-Mine Sota